Artykuły do tagu: Kradziez

Ukradł kawę i pobił pracownika marketu. 25-letni piotrkowianin został aresztowany
Młody mężczyzna ukradł kawę w markecie. Kiedy zareagował pracownik ochrony sklepu, złodziej dotkliwie go pobił. 25-letni piotrkowianin został aresztowany. Grozi mu nawet 10 lat więzienia za kradzież rozbójniczą.
Kurier okradał firmę, w której pracował
Policja zatrzymała 20-letniego pracownika firmy kurierskiej podejrzanego o kradzież paczek. Wartość skradzionego towaru to ponad 3 tys. zł.
Ukradli elektronarzędzia warte 70 tysięcy złotych
Seryjnych włamywaczy zatrzymali policjanci z komisariatu w Sulejowie. Podejrzani mieszkańcy powiatu piotrkowskiego w wieku 26 i 29 lat i usłyszeli zarzuty kradzieży i włamań do pomieszczeń gospodarczych, garaży i domków letniskowych.
W nocy z 17 na 18 września br. policjanci patrolujący centrum miasta zauważyli młodego mężczyznę prowadzącego motorower. Ten, widząc policję, porzucił jednoślad... i zaczął uciekać.
Przez ponad półtorej godziny wozili 19-latka w bagażniku BMW. Sześciu młodych ludzi w wieku od 14-24 lat objechało w ten sposób teren trzech powiatów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat