Artykuły do tagu: Kradzież

Psiknął gazem w oczy, pobił, zabrał telefon i uciekł. Mowa o 21-letnim mieszkańcu powiatu piotrkowskiego który dokonał rozboju na 5 lat młodszym chłopaku.
Udając akwizytorki okradały mieszkania. Ich ofiarą padło małżeństwo w wieku 78 i 82 lat mieszkające przy ulicy Roosevelta.
15-letni rozbojarze złapani
Policja zatrzymała dwóch pijanych nastolatków podejrzanych o liczne rozboje i kradzieże z pobiciem.
Małoletni złodzieje złapani na gorącym uczynku
Dwóch małoletnich chłopaków chciało okraść jeden z piotrkowskich marketów. Ich plan się jednak nie powiódł. Zostali złapani przez ochroniarzy. Ze sklepu zamierzali wynieść towar o wartości tysiąca złotych.
Upił się w pracy i wymyślił napad
Aby uniknąć zwolnienia z pracy wymyślił napad. W nocy z soboty na niedzielę dyżurny piotrkowskiej policji otrzymał zgłoszenie o napadzie na jedną ze stacji LPG.
W poczekalni szpitala przy ulicy Roosevelta okradziono 47-letnią piotrkowiankę. Sprawcy wykorzystali chwilową nieuwagę kobiety i zabrali jej torebkę z pieniędzmi, telefonem, dokumentami o łącznej wartości 1600 złotych.
Nie dość, że pod wpływem alkoholu to jeszcze ze skradzionym towarem. Standardowa kontrola na ulicy Rakowskiej samochodu zakończyła się zatrzymaniem złodziei.
Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie rozpracowali sprawę seryjnych włamań do piwnic. Ustalili, że sprawcy działają najczęściej w godzinach dopołudniowych, gdy mieszkańcy przebywają w pracy. Łupem złodziei najczęściej „padały” rowery.
Wywieziony i pobity, ocknął się w lesie po kilku godzinach. Porywacze chcieli w ten sposób ukarać 53-letnie męzczyznę, którego podejrzewali o kradzież.
16.04.2008 10:24
Okradziona pasażerka
O tym, że przez palenie papierosów szkodzi nie tylko zdrowiu, ale też zasobności portfela, przekonała się na własnej skórze pasażerka pociągu relacji Bielsko Biała – Białystok. Gdy kobieta wyszła z przedziału na papierosa z jej torby zniknęły pieniądze i telefon komórkowy na łączną kwotę 340 złotych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat