Artykuły do tagu: Kozica

TUKS Kozica drugim klubem tenisowym w województwie
Piotrkowskie kluby tenisowe znalazły się wysoko w generalnej klasyfikacji medalowej mistrzostw województwa łódzkiego w latach 2004 - 2020. Najwyżej w rankingu sklasyfikowano klub prowadzony przez Wiesława Kozicę.
Świetny występ piotrkowian w 17. edycji Kozica Cup
Od czwartku do niedzieli (27 - 30 sierpnia) odbywał się 17. Ogólnopolski Festiwal Krasnali i Krasnalek do lat 10 w tenisie - KOZICA CUP 2020. Pomimo epidemii i trudnych warunków pogodowych, w Piotrkowie na kortach przy ul. Belzackiej rywalizowało 96 najlepszych młodych tenisistów w Polsce. Zawodnicy reprezentujący trybunalski gród zdobyli łącznie 3 medale - dwa w deblu i jeden w rywalizacji indywidualnej.
Piotrkowianin deblowym mistrzem Polski w Beach Tenisie
W pochmurną sobotę i niedzielę 19-20 września 2015 roku, na piaszczystych boiskach Centrum Sportów Letnich i Wodnych „Pogoria” w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej Polski Związek Tenisowy i Stowarzyszenie Silesia Beach Tennis zorganizowali VII Mistrzostwa Polski w Beach Tennisie, czyli tenisie plażowym. Wystąpił w nich, po raz czwarty, bardzo udanie Mariusz Kozica z TUKS Kozica Piotrków Tryb. zdobywając w parze z Danielem Półkoszkiem z Warszawy tytuł mistrza Polski.
09.06.2015 09:57
Julia śrubuje rekord
35 meczów bez porażki. Takim bilansem może poszczycić się zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Trybunalski, Julia Poterała, sklasyfikowana obecnie na 25. miejscu w polskim rankingu PZT skrzatek. 12-letnia Julia w 9 wygranych, w tym sezonie singlowych i deblowych Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych oraz Halowych i Letnich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w singlu i deblu nie odniosła porażki.
Piotrkowianin mistrzem Polski w Beach Tennisie
Jak się okazuje w tenisa można grać nie tylko na korcie.
Piotrkowianin Mariusz Kozica, zawodnik TUKS Kozica Piotrków Trybunalski po raz kolejny został mistrzem Polski w Beach Tennisie, czyli tenisie plażowym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat