Artykuły do tagu: Korwin-Mikke

Spotkanie z Januszem Korwin – Mikke
Prezes partii Wolność Janusz Korwin – Mikke po raz kolejny przyjedzie do Piotrkowa. Spotkanie z byłym europosłem odbędzie się w piątek 13 kwietnia w Domu Nauczyciela. Początek o 17:00.
Korwin - Mikke o wolności i prawicy w siedzibie ZNP
Około 100 osób uczestniczyło w piątkowym spotkaniu z liderem partii Wolność Januszem Korwin-Mikke. Polityk spotkał się ze swoimi sympatykami w piotrkowskim Domu Nauczyciela.
Janusz Korwin-Mikke w Piotrkowie
Spotkanie z europosłem i prezesem Partii Wolność odbędzie się 26 maja (piątek) w Domu Nauczyciela przy ul. Sienkiewicza 16 o godz. 17.00.
Janusz Korwin Mikke w Maglu: Piotrkowianie nie będą wracać
Są tacy, którzy uważają że w ciągu dwóch lat przynajmniej część Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii wróci do rodzinnego kraju. Miałby to być efekt Brexitu. Czy to może oznaczać, że Piotrków się zaludni?
Korwin-Mikke wylądował na piotrkowskim lotnisku
W poniedziałek (16 marca) na piotrkowskim lotnisku wylądował Air Korwin One, którym przyleciał Janusz Korwin-Mikke, europoseł, kandydat Partii KORWiN na prezydenta RP.
Korwin-Mikke przyleci do Piotrkowa
Janusz Korwin-Mikke - europoseł, kandydat Partii KORWiN na prezydenta RP przyleci do Piotrkowa. Air Korwin One ma lądować na naszym lotnisku w poniedziałek o 16.00.
Czy da się usprawiedliwić uderzenie „z liścia”?
Jeden polityk bije drugiego po twarzy. To koniec pewnej epoki, zdziczenie obyczajów - lamentują jedni. Nie, to nie jest bicie, tylko zwyczajny „liść”, zwany dawniej „policzkiem”, a poza tym to mu się należało - mówią drudzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat