Artykuły do tagu: Korty

Świetny występ piotrkowian w 17. edycji Kozica Cup
Od czwartku do niedzieli (27 - 30 sierpnia) odbywał się 17. Ogólnopolski Festiwal Krasnali i Krasnalek do lat 10 w tenisie - KOZICA CUP 2020. Pomimo epidemii i trudnych warunków pogodowych, w Piotrkowie na kortach przy ul. Belzackiej rywalizowało 96 najlepszych młodych tenisistów w Polsce. Zawodnicy reprezentujący trybunalski gród zdobyli łącznie 3 medale - dwa w deblu i jeden w rywalizacji indywidualnej.
Hala już czeka na tenisistów
Od najbliższej niedzieli będzie można grać na kortach przy Belzackiej w Piotrkowie pod osłoną hali balonowej.
Piotrków. Hala balonowa uszkodzona
Hala balonowa na kortach przy ul. Belzackiej w Piotrkowie jest uszkodzona. Silny wiatr rozerwał powłokę. Termin otwarcia nie jest jednak zagrożony.
22.03.2015 06:01
Lód się rozpłynął, trwa osuszanie murawy - Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie przygotowuje się do udostępnienia na sezon letni hali lodowiska.
Przygotowują korty do rozpoczęcia sezonu
Już od kilku dni pracownicy piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowują korty na ternie parku im. Poniatowskiego do rozpoczęcia sezonu.
Amatorzy tenisa już niedługo znów będą mogli korzystać z piotrkowskich kortów. Po zimowej przerwie rozpoczęto ich przygotowywanie.
Stawki za korzystanie z kortów znajdujących się pod halą balonową przy ulicy Belzackiej na razie się nie zmienią.
Choć w Piotrkowie istnieje kilka klubów tenisowych, szkolących młodzież, to od lat nie możemy się doczekać zawodnika, który odnosiłby sukcesy wśród seniorów. Powodów jest kilka, w tym brak obiektu, na którym można trenować również w okresie jesienno-zimowym.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat