Artykuły do tagu: Konkurs

Czy wraz z początkiem nowego semestru w piotrkowskiej Szkole Podstawowej nr 10 zmieni się dyrektor? To wielce prawdopodobne. Prezydent miasta ogłosił konkurs na to stanowisko.
Piotrków: Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
Adrianna Niciak i Marek Wysocki zostali laureatami IV konkursu fotograficznego "Ziemia Piotrkowska - moja mała ojczyzna w obiektywie. W konkursie wzięło udział 16 uczestników, którzy złożyli w sumie 87 zdjęć w dwóch kategoriach tematycznych: pejzaże powiatu piotrkowskiego i warto zobaczyć - czyli miejsca mało znane i dotychczas niedostrzeżone.
Dobra wiadomość dla miłośników "pstrykania" zdjęć. Starostwo Powiatowe w Piotrkowie ogłasiło IV konkurs fotograficzny "Ziemia Piotrkowska-moja mała ojczyzna w obiektywie". Celem konkursu jest odkrycie i pokazanie ciekawych miejsc na terenie powiatu piotrkowskiego.
Zmiany na stanowiskach dyrektorów w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat piotrkowski.
Zmiany personalne na stanowiskach dyrektorów piotrkowskich szkół. Od września w kilku placówkach oświatowych na terenie Piotrkowa zmienią się dyrektorzy.
Szereg osiągnięć, jakimi może poszczycić się piotrkowska „Odzieżówka” (kierunek Technikum Menedżersko-Usługowe w ZSP nr 6) wzbogacony został w ostatnich dniach o trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Odzieżowych TEXTIL 2008.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat