Artykuły do tagu: Konflikt

Zakład przeszkadza wolborzanom?
Część mieszkańców ulic Kitowicza i Reymonta w Wolborzu znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu Fadrew Komponenty - w którym produkuje się półfabrykanty dla przemysłu meblarskiego - skarży się na nadmierny hałas i zapylenie związane z jego funkcjonowaniem.
Polsko-żydowski zgrzyt w Radomsku
Nie milkną echa zgrzytu polsko-żydowskiego, do którego doszło w miniony poniedziałek w Radomsku. Powodem było przemówienie, które miał wygłosić Eli Dukorski, mer izraelskiego Kiryat Bialik.
Urząd Miasta wydaje oświadczenie ws.
Przerzucania się odpowiedzialnością za stan służby zdrowia w Piotrkowie ciąg dalszy. Urząd Miasta w Piotrkowie wydaje oświadczenie w sprawie budynku przy Dmowskiego 47, gdzie mieści się przychodnia nr 5.
Wojna o śmieci w Sulejowie
Nie zdrowa konkurencja, a walka bez żadnych reguł. O co? O śmieci w Sulejowie. Jedna gmina, dwie firmy i sulejowskie "taśmy prawdy", na których widać nieuczciwe metody gry.
W Radzie Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa mają konflikt
Skarga na działania przewodniczącego Zarządu Rady Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa wpłynęła do Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Piotrkowa. Skarżąca, czyli wiceprzewodnicząca Zarządu RO Kinga Kacperska, zarzuca przewodniczącemu między innymi złamanie procedur przy jej odwołaniu.
Kolejny konflikt w Sulejowie. Tym razem poszło o wodę
Kolejny konflikt w sulejowskim samorządzie, tym razem spór dotyczy wody. Wygląda na to, że w sezonie letnim niektórzy mieszkańcy ulicy Nadradońka w Sulejowie znów mogą nie mieć dostępu do wody.
Uchwała w sprawie pensji burmistrza Sulejowa niezgodna z prawem
Służby prawne wojewody łódzkiego orzekły, że uchwała Rady Miejskiej w Sulejowie w sprawie obniżenia wynagrodzenia burmistrza jest niezgodna z prawem.
Gorąca jesień w Sulejowie
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Sulejowie było gorąco. Dziewięcioro radnych złożyło projekt uchwały o obniżeniu wynagrodzenia burmistrza, obniżeniu drastycznym, bo o 40%. - Przez 6 godzin wylewano na mnie pomyje, w obecności moich pracowników - mówi burmistrz Ostrowski. - To nie zemsta, to dyscyplinowanie burmistrza - mówi z kolei przewodniczący Rady Miejskiej.
Będą dzielić Spółdzielnię Słowackiego. Kto chce się pozbyć buntowników?
Trzy wieżowce mają zostać wyłączone ze struktur Spółdzielni Mieszkaniowej im. Słowackiego w Piotrkowie.
Koniec konfliktu w piotrkowskim WOPR?
Czy problemy prawne Rejonowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Piotrkowie wreszcie się zakończą?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat