Artykuły do tagu: Konferencja

Konferencja przedsiębiorców
W sali konferencyjnej w Hotelu Mercure odbywa się w czwartek konferencja dla przedsiębiorców pod honorowym patronatem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. W konferencji bierze udział prezydent Krzysztof Chojniak.
Opozycja krytykuje. Konferencja PiS na placu Pofranciszkańskim
Nie chcą podwyżek cen biletów MZK, domagają się dyskusji o przyszłości piotrkowskiego ciepłownictwa. W dodatku uważają, że koszty budowy i utrzymania nowej biblioteki miejskiej będą zbyt wysokie. Radni Prawa i Sprawiedliwości (Wiesława Olejnik, Grzegorz Lorek, Krzysztof Kozłowski i Piotr Gajda) zorganizowali we wtorek konferencję prasową, aby poddać krytyce działania władz miasta.
„Osoba uzależniona to też człowiek” - XVI Trybunalskie Forum Trzeźwościowe
Zbliża się XVI Trybunalskie Forum Trzeźwościowe. 19 października w piotrkowskim MOK-u odbędzie się konferencja "Zagrożenia od substancji psychoaktywnych i zachowań kompulsywnych wśród dzieci i młodzieży", skierowana do pedagogów, pracowników instytucji i organizacji zajmujących się szeroko rozumianym problemem uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Wstęp wolny.
Międzynarodowa matura w Piotrkowie. Is it possible?
Ma Kalisz, Leszno, Tarnów, ma też Płock. My nie mamy. Dlaczego? - pyta radny Piotrkowa Grzegorz Lorek. Chodzi o międzynarodową maturę.
Znawcy dworów, pałaców, willi spotkali się w Woli Krzysztoporskiej
Przyjechali z całej Polski, by rozmawiać o willach, pałacach, dworach, o ich ochronie, o zagrożeniach. Ogólnopolska interdyscyplinarna konferencja naukowa „Dwór/pałac/willa dzisiaj” odbyła się kilka dni temu w Woli Krzysztoporskiej.
Będzie mniej wypadków i kolizji?
Skrzyżowanie al. 3 Maja/Al. Kopernika gotowe. Zniknęły liczniki czasu (zwane też czasoumilaczami), pojawiły się za to nowe lewoskręty i sygnalizacja akomodacyjna. Władze miasta i piotrkowska drogówka mają nadzieję, że w tym miejscu będzie mniej kolizji i wypadków.
„O życiu osobistym Polek nie mogą decydować panowie w czarnych sukmanach”
Lokalni działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej rozpoczęli w środę akcję zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie aborcji w Polsce. Na spotkanie zorganizowane w Rynku Trybunalskim przyszło kilkunastu mieszkańców naszego miasta.
Wicepremier Gliński w Piotrkowie
W sobotę rano w Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie rozpoczęła się konferencja naukowa "Moralność - wspólnota - państwo", skupiająca m.in. środowiska akademickie, duchownych, władze i parlamentarzystów.
12.01.2016 13:37
Tomaszów jak Kraków?
W związku z ostatnimi informacjami dotyczącymi zanieczyszczenia powietrza w Tomaszowie, władze tego miasta planują zorganizowanie w najbliższym czasie konferencji naukowej poświęconej właśnie kwestii zanieczyszczeń środowiska.
Konferencja
W sobotę, 12 grudnia w piotrkowskiej Filii UJK odbędzie się konferencja „Wojsko Polskie w ostatnim roku II wojny światowej”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat