Artykuły do tagu: Konferencja

Zmiana ordynacji wyborczej oraz przygotowania do przyszłorocznych wyborów były tematem sobotniej konferencji prasowej, zorganizowanej w Rynku Trybunalskim przez działaczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Piotrkowskimi ścieżkami do niepodległości
W muzeum w Piotrkowie w środę odbyła się konferencja zorganizowana w ramach projektu „Piotrkowskimi ścieżkami do niepodległości”. Wykładu prof. Arkadiusza Adamczyka wysłuchała młodzież piotrkowskich szkół średnich.
Turystyczna Gmina Aleksandrów - piękno i urok Doliny Pilicy
Konferencja naukowa "Turystyczna Gmina Aleksandrów - piękno i urok Doliny Pilicy" odbędzie się w piątek 14 lipca w świetlicy w Siucicach. Początek o godzinie 15:00.
Chcą odblokować inicjatywę uchwałodawczą piotrkowian
Sto zamiast tysiąca – tyle podpisów powinno wystarczyć, by piotrkowianie mogli zgłaszać swoje inicjatywy uchwałodawcze do Rady Miasta. Tego chcą lokalne struktury SLD i… Jan Dziemdziora, który do partii już nie należy.
Konferencja naukowa o przyjaźni polsko-węgierskiej
Powoli dobiega końca sesja naukowa "Polska i Węgry" - historia 1000-letniej przyjaźni Narodów w Europie Środkowo-Wschodniej". W piotrkowskim muzeum zebrali się przedstawiciele środowisk akademickich, by omawiać przeróżne aspekty relacji Polaków i Węgrów.
Konferencja naukowa:
Ponad 100 osób uczestniczyło w konferencji naukowej pt. "NIEZŁOMNI". Podziemie antykomunistyczne na ziemi piotrkowskiej w latach 1945-1956", która odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. ks. Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim.
W Wolborzu konferencja dla rolników
Krajowy Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR) rozpocznie swoją działalność 1 września. Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza zaprasza rolników na konferencję w tej sprawie.
Kadencja na półmetku. Prezydent podsumowuje
W środowy poranek podczas konferencji prasowej zorganizowanej w miejskiej bibliotece prezydent Piotrkowa podsumował pierwsze dwa lata trwającej kadencji samorządu.
Debatowali o wojnie na Ukrainie
Rozpoczęła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Wojna hybrydowa na Ukrainie. Wnioski i rekomendacje dla Europy i świata". Spotkanie, skupiające środowisko naukowe i wojskowe, odbywa się w piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
100-lecie bitwy pod Kostiuchnówką
W Bełchatowie trwa konferencja naukowa ”W 100-lecie bitwy pod Kostiuchnówką. Marszałek Józef Piłsudski – droga do niepodległości”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat