Artykuły do tagu: Konferencja

O kobietach w piotrkowskiej Filii UJK
"Kobieta na przestrzeni dziejów" to tytuł konferencji zorganizowanej w czwartek w auli Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Goście mogą przysłuchiwać się wykładom kilkudziesięciu prelegentów z całej Polski.
Kobieta na przestrzeni dziejów. UJK zaprasza na konferencję
W tym roku mija 100 lat od wyborów do Sejmu Ustawodawczego, w których po raz pierwszy uczestniczyły kobiety. To ważna część naszych dziejów. Niestety to także brakująca połowa historii. Piotrkowska Filia UJK zaprasza na konferencję "Kobieta na przestrzeni dziejów".
Znamy terminy wejścia w życie projektów
- Siłą Prawa i Sprawiedliwości jest to, że obietnice, które składamy znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości - przekonywał poseł Antoni Macierewicz podczas poniedziałkowej (11.03) konferencji prasowej, którą zorganizowano w biurze poselskim w Piotrkowie Trybunalskim.
Sędzia Wesołowska o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie
"Skończyć z milczeniem" - pod takim hasłem odbyła się konferencja zorganizowana przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawiciele policji, sądu i fundacji mówili o potrzebie ochrony praw dzieci i seniorów oraz o formach współpracy rodzin z placówkami społecznymi.
Rower miejski zostaje w Piotrkowie
Ponad 7700 razy wypożyczone zostały rowery miejskie podczas 4-miesięcznego okresu pilotażowego programu „Rower miejski” w Piotrkowie Trybunalskim. Dziś już jest pewne – rowery miejskie powrócą do nas wiosną.
Konferencja
W Bełchatowie odbędzie się Ogólnopolska konferencja naukowa z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wydarzenie rozpocznie się 29 listopada o godzinie 9.00 w Rezydencji Dwór Polski przy ul. Czaplinieckiej 144.
Czy w Piotrkowie będzie czyste powietrze?
Na ten temat rozmawiali eksperci w ramach konferencji, która zorganizowana została w środę w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3. Rozmawiano m.in. o zagrożeniu dla zdrowia, jakie wynika z obecności smogu. Przedstawiciele Urzędu Miasta opowiedzieli o działaniach mających na celu jego ograniczenie.
Czy w Piotrkowie jest brudno?
Kandydaci z Tak dla Piotrkowa zwracają uwagę na problem związany z czystością miasta. Przedstawiciele komitetu jako przykład podali kilka miejsc: okolice jeziora Bugaj, osiedle Wyzwolenia czy Rynek Trybunalski.
Grzegorz Lorek przedstawił swój pomysł na Piotrków
Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego zaprezentował program, który chce zrealizować, jeśli piotrkowianie wybiorą go na nowego gospodarza miasta. Podczas zorganizowanej we wtorek w Rynku Trybunalskim konferencji prasowej przedstawił najważniejsze założenia.
Konferencja zakończyła pierwszy dzień obchodów
Konferencja naukowa w Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie Trybunalskim zwieńczyła pierwszy dzień obchodów 550-lecia Parlamentaryzmu RP. Udział w wydarzeniu wzięli m.in. członkowie Rady Naukowej Kancelarii Sejmu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat