Artykuły do tagu: Konecka

Wypadek w Sulejowie. Jedna osoba ranna
Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym doszło kilka minut po godzinie 17 przy ulicy Koneckiej w Sulejowie. Ranna jest pasażerka osobówki.
Kolizja w Sulejowie. Jedno z aut blokowało wyjazd na Opoczno
W sobotę (05.09) około godziny 20.00 na skrzyżowaniu ulic Opoczyńskiej i Koneckiej w Sulejowie doszło do zderzenia SUV-a z lawetą. Rozbity Hyundai zablokował na kilkadziesiąt minut wyjazd w stronę Opoczna. Miejsce kolizji zabezpieczali strażacy z KSRG OSP w Sulejowie.
05.09.2020 09:53
Tragedia na drodze 74
W nocy z piątku na sobotę (05.09) na ulicy Koneckiej w Sulejowie (fragment drogi krajowej 74) doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszego. Mężczyzna nieoczekiwanie wtargnął na jezdnię. W pobliżu nie było przejścia dla pieszych.
Starsza kobieta potrącona na pasach w Sulejowie
80-letnia kobieta, przechodząca przez oznakowane przejście dla pieszych została potrącona przez samochód ciężarowy. Kobieta została przewieziona do szpitala.
Zderzenie na DK12 w Sulejowie
Samochód ciężarowy i osobowy zderzyły się w piątek ok. godz. 14.30 w Sulejowie.
Kolejny wypadek w Sulejowie...
Zderzenie trzech samochodów w Sulejowie. Ranna została jedna osoba. Przez około półtorej godziny na ulicy Koneckiej (DK 74) tworzyły się spore korki.
Zderzenie przed przejściem dla pieszych
Do wypadku drogowego doszło na ulicy Koneckiej przy skrzyżowaniu z Taraszczyńską w Sulejowie.
Wypadek w Sulejowie. 49-latek trafił do szpitala
Na skrzyżowaniu ul. Opoczyńskiej z Konecką w Sulejowie doszło w środę (18 listopada) do wypadku drogowego.
Dlaczego kierowcy błądzą po Sulejowie?
Wjeżdżają tam, gdzie nie powinni, w dodatku dostają za to mandaty. Kierowcy przejeżdżający przez Sulejów skarżą się na złe oznakowanie objazdów, jakie zorganizowano w związku z remontem ul. Koneckiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat