Artykuły do tagu: Koncert

Koncert charytatywny dla zwierzaków ze schroniska "Rock4Dogs" przełożony.
Koncert charytatywny
Już 15 grudnia (czwartek) o godzinie 17.30 w piotrkowskim MOK-u odbędzie się koncert charytatywny na rzecz schroniska dla zwierząt.
MOK zaprasza na koncert
Podczas tego koncertu powrócą wspomnienia i zakręci się łza w oku. W głowie zawiruje klimat lat 60-tych i 70-tych, gdyż na scenie pojawią się: „Formacja Muzyczna Piotrkowskie Dinozaury” oraz „Kapela Spod Dębu” z Mzurek. Program poprowadzą Marek & Jacek Grynkiewicz.
Katarzyna Groniec na zakończenie Licentia Poetica
Koncert Katarzyny Groniec zakończył I Ogólnopolski Festiwal Słowa „Licentia Poetica”.
Spirala zaprasza na koncert
W piątkowy wieczór w Klubie Spirala zagrał Kuśka Brothers, a w sobotę (3 grudnia) wystąpi Kamień Kamień Kamień.
Na zakończenie roku, muzeum w Piotrkowie organizuje trzy koncerty. Każde spotkanie poświęcone będzie innej tematyce. Pierwszy z trzech koncertów odbędzie się w najbliższy piątek 2 grudnia.
Muzeum w Piotrkowie i Stowarzyszenie Śpiewacze Canto Sonoro im. Zygmunta Gzelli zapraszają na koncert I VIVA ESPANA OLE! - drugi już z cyklu "Wieczory kameralne z Canto Sonoro". Koncert odbędzie się w niedzielę (18 grudnia) o godz. 18.30 w salach Muzeum. Wstęp wolny!
Marcin Różycki śpiewał w SKYY Pubie
W piotrkowskim SKYY Pubie zaśpiewał Marcin Różycki - lubelski bard, poeta, kompozytor.
Zabrzmiała muzyka cerkiewna
Dziś wieczorem w piotrkowskiej Cerkwi prawosławnej wystąpił chór Oktoich z Wrocławia. W wypełnionej po brzegi świątyni artyści, pod dyrekcją księdza diakona Grzegorza Cebulskiego, wykonali hymny i teksty liturgiczne do muzyki wywodzącej się z liturgii słowiańskiej.
Altamira: Rockowo i gotycko z Closterkeller
W piątkowy wieczór w Altamirze zagościł mocny, rockowy i gotycki klimat. Wszystko za sprawą występu zespołów Closterkeller i Splendor.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat