Artykuły do tagu: Koncert

Koncert upamiętniający Piotra Kudybę przeniesiony
Pierwotnie koncert miał się odbyć 18 stycznia, ale ze względu na żałobę narodową, wprowadzoną z powodu zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, wydarzenie odbędzie się dopiero 1 lutego. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00 w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Kolejny koncert w klubie Sejf
Ci, którzy pamiętają czerwcowy Grounding Festival powinni w najbliższy piątek zajrzeć do piotrkowskiego klubu Sejf. Wystąpią zdobywcy najważniejszych nagród.
Koncerty i licytacje na finał WOŚP
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku grała w Piotrkowie przede wszystkim na rockowo. Na scenie zaprezentowały się trzy zespoły muzyczne. Nie zabrakło także licytacji na rzecz Orkiestry.
MOTO WOŚP, czyli motoryzacyjne atrakcje w Piotrkowie
MOTO WOŚP to wydarzenie, które nie pierwszy raz towarzyszy finałowi orkiestry. Na zamkniętym odcinku ul. Narutowicza od Sienkiewicza do pl.Kościuszki przygotowano wiele motoryzacyjnych atrakcji.
Sidney Polak wystąpił w galerii Focus Mall
Koncert Sidney’a Polaka zwieńczył sobotnie wydarzenia związane z 27. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie.
Maciej Miecznikowski zaśpiewał dla piotrkowian
Tłumnie zgromadzona publiczność w Centrum Idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie mogła posłuchać wyjątkowego koncertu Macieja Miecznikowskiego. Artysta znany m.in. z zespołu Leszcze zaprezentował bożonarodzeniowy repertuar. Nie zabrakło więc najpiękniejszych kolęd i pastorałek.
WOŚP grał też w Focusie!
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie jest wyjątkowy, bo po raz pierwszy trwać będzie przez dwa dni. Sobotnie wydarzenia odbywały się w galerii Focus Mall. Wolontariusze zbierali datki do puszek, a na scenie trwały występy i licytacje. Gwiazdą wieczoru był Sidney Polak.
Miecznikowski z koncertem świątecznym w Piotrkowie
Z wykształcenia śpiewak operowy, dysponujący robiącym ogromne wrażenie basem – Maciej Miecznikowski wystąpi w Piotrkowie Trybunalskim. Wokalisty będziemy mogli posłuchać w sobotę 12 stycznia w kościele akademickim Panien Dominikanek podczas świątecznego koncertu.
Klimatyczny koncert popularnej piotrkowskiej formacji
Niezwykle lubiana formacja BEzNut po raz pierwszy od dawna wystąpi w rodzinnym mieście. Na koncert pod nazwą "Klimatycznie" zaprasza klub Sejf w piątek 11 stycznia.
Sidney Polak gwiazdą piotrkowskiego finału WOŚP
"Otwieram wino ze swoją dziewczyną" - między innymi ten utwór będzie można usłyszeć podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sidney Polak wystąpi już w sobotę, 12 stycznia, w galerii Focus Mall.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat