Artykuły do tagu: Komorniki

4 promile i brak
Blisko 4 promile alkoholu w organizmie miał kierowca passata, który zajeżdżał drogę innym uczestnikom ruchu drogowego. Zmuszeni byli oni do zjechania na pobocze, by uniknąć zderzenia. Prawidłowa postawa świadków pozwoliła policjantom na szybkie dotarcie do nieodpowiedzialnego kierowcy.
Zderzenie w Komornikach. Jedna osoba w szpitalu
Dwa samochody osobowe zderzyły się w piątek po godz. 11 na drodze w miejscowości Komorniki w gminie Wolbórz. Trzy osoby zostały poszkodowane.
Mistrzowie Matematycznych Quizów z gminy Wolbórz
W listopadzie odbyły się pierwsze spotkania młodzieży Szkół Podstawowych z Proszenia i Komornik w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Szkoły w Proszeniu projektu „Mistrzowie Matematycznych Quizów”.
Spaliło się 50 tysięcy kurcząt! Gigantyczny pożar w Komornikach
Dwie osoby ranne, spalonych 50 tysięcy kurcząt i 1 mln zł strat to bilans pożaru, do którego doszło w piątek wieczorem we wsi Komorniki w gminie Wolbórz.
W Komornikach już grają na nowym boisku
1 września dla uczniów szkoły w Komornikach w gminie Wolbórz był wyjątkowy. W dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego oddano bowiem do użytku nowe boisko.
09.08.2014 05:00
Wreszcie mają boisko
Właśnie zakończono budowę boiska wielofunkcyjnego w Komornikach przy tamtejszej Szkole Podstawowej.
Honda zderzyła się z motorowerem
W poniedziałek, 14 lipca wieczorem na drodze w Komornikach w gminie Wolbórz doszło do wypadku.
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Komornikach włączyła się w program edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej zatytułowany “Lekcje z najnowszej historii”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat