Artykuły do tagu: Komorniki

Zderzenie w Komornikach. Jedna osoba w szpitalu
Dwa samochody osobowe zderzyły się w piątek po godz. 11 na drodze w miejscowości Komorniki w gminie Wolbórz. Trzy osoby zostały poszkodowane.
Mistrzowie Matematycznych Quizów z gminy Wolbórz
W listopadzie odbyły się pierwsze spotkania młodzieży Szkół Podstawowych z Proszenia i Komornik w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Szkoły w Proszeniu projektu „Mistrzowie Matematycznych Quizów”.
Spaliło się 50 tysięcy kurcząt! Gigantyczny pożar w Komornikach
Dwie osoby ranne, spalonych 50 tysięcy kurcząt i 1 mln zł strat to bilans pożaru, do którego doszło w piątek wieczorem we wsi Komorniki w gminie Wolbórz.
W Komornikach już grają na nowym boisku
1 września dla uczniów szkoły w Komornikach w gminie Wolbórz był wyjątkowy. W dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego oddano bowiem do użytku nowe boisko.
09.08.2014 05:00
Wreszcie mają boisko
Właśnie zakończono budowę boiska wielofunkcyjnego w Komornikach przy tamtejszej Szkole Podstawowej.
Honda zderzyła się z motorowerem
W poniedziałek, 14 lipca wieczorem na drodze w Komornikach w gminie Wolbórz doszło do wypadku.
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Komornikach włączyła się w program edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej zatytułowany “Lekcje z najnowszej historii”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat