Artykuły do tagu: Komitet

Szef Komitetu Regionów: powinien powstać Senat UE
Szef Komitetu Regionów Unii Europejskiej Karl-Heinz Lambertz, w 25. rocznicę powołania tej instytucji przekonuje, że powinna się ona przekształcić w "Europejski Senat". W drugiej izbie Unii Europejskiej, podobnie jak w Komitecie Regionów, mieliby zasiadać samorządowcy.
Komitety w Piotrkowie i powiecie już zarejestrowane
Do wyborów samorządowych zostały 53 dni. W poniedziałek 27 sierpnia minął termin zawiadomienia odpowiednio Państwowej Komisji Wyborczej lub właściwego komisarza wyborczego (w zależności od skali działania i rodzaju komitetów wyborczych) o utworzeniu komitetu. Cztery komitety wyborcze wyborców zostały zarejestrowane na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.
Sokalski czy Czechowska? Piotrkowianie sami wybiorą sobie kandydata na prezydenta (VIDEO)
Komitet Wyborczy Wyborców TAK dla Piotrkowa zaprezentował „jedynki” w wyborach do Rady Miasta. Kto będzie kandydatem na prezydenta miasta tego komitetu? O tym zdecydują sami mieszkańcy.
Piotrków: SLD, PO, Nowoczesna tworzą wspólny komitet
Na razie nie ma nazwy, ale wiadomo, że powstanie. SLD, PO i Nowoczesna wystawią wspólne listy w wyborach do Rady Miasta Piotrkowa i Rady Powiatu Piotrkowskiego. Wspólnym kandydatem na prezydenta będzie Marlena Wężyk-Głowacka.
Powołano Komitet Honorowy
Powołano Komitet Honorowy obchodów jubileuszu 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego.
Poseł: Nie możemy dopuścić do upadku Concordii
Poseł Artur Ostrowski wsparł Komitet Obrony Concordii. Przypomnijmy - to ruch zainicjowany przez byłego członka zarządu klubu - Daniela Rutowicza, który skupia byłych i obecnych działaczy Concordii oraz jej sympatyków.
Zawiązał się Komitet Obrony piotrkowskiego klubu Concordia. Na jego czele stanął Daniel Rutowicz, były członek zarządu klubu.
Z ulic Piotrkowa znikają plakaty wyborcze
Choć komitety wyborcze mają na usunięcie swoich materiałów reklamowych 30 dni, to starają się to zrobić od razu.
9 spośród 11 komitetów wyborczych, które do północy zgłosiły swoje listy w piotrkowskiej Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego uzyska rejestrację.
“Nadzieja”, “Las”, “Teraz My”, “Zróbmy to razem”, “Strażak”, “Front obrony sprawiedliwości”, “Sami Swoi” czy “Przyjaźń” - to tylko niektóre nazwy komitetów wyborczych. Jedne wywołują uśmiech na twarzy, nad innymi można się chwilę zastanowić. Czy nazwa komitetu może mieć wpływ na wynik wyborów?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat