Artykuły do tagu: Komisja

Pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych
W Urzędzie Gminy w Łękach Szlacheckich odbyło się pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych przez wójta w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 25 maja. Posiedzenie otworzył wójt Wojciech Błaszczyk a całość poprowadził sekretarz gminy Grzegorz Stępień.
Piotrków przymierza się do budżetu obywatelskiego
Władze Piotrkowa po raz kolejny przymierzają się do wprowadzenia budżetu obywatelskiego.
Konsultacje w sprawie budżetu obywatelskiego
Doraźna komisja ds. Budżetu Obywatelskiego prowadzi konsultacje społeczne z mieszkańcami. Odbyło się już kilka spotkań z radami osiedli, w planach są kolejne. Ich celem jest wypracowanie wspólnego stanowiska co do kwestii samego budżetu.
Do kawalerii wstąpić chciałem...
Już niedługo w całym kraju rozpoczynają się coroczne komisje wojskowe. Kwalifikacja wojskowa w Piotrkowie rozpocznie się 17 lutego i potrwa do 11 marca.
Są w mieście bezpańskie ulice
Jeden z mieszkańców ulicy Botanicznej w Piotrkowie zgłosił się z problemem do Komisji Bezpieczeństwa, ta stwierdziła, że sprawą powinna zająć się miejscowa rada osiedla. Problem w tym, że Botaniczna nie podlega żadnej radzie osiedla.
- Komisja do spraw budżetu obywatelskiego jest niepotrzebna. Ten projekt można przecież wdrożyć bez generowania dodatkowych kosztów - uważa Ewa Ziółkowska, piotrkowska radna Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Aż 285 wniosków w 2012 roku rozpatrywała tomaszowska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dla porównania w analogicznym okresie w Piotrkowie do komisji trafiło 81 wniosków.
Rada osiedla Armii Krajowej w Piotrkowie ma nowego - starego przewodniczącego.
6 listopada przedterminowe wybory na przewodniczącego w Radzie Osiedla Armii Krajowej w Piotrkowie.
Nie mogą doprosić się o remont drogi
Mieszkańcy zaprosili radnych na spotkanie, w sprawie nękających ich bolączek, ale ponieważ nie wyznaczyli konkretnego terminu, zostali zignorowani.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat