Artykuły do tagu: Komisariat

W Barkowicach Mokrych powstanie komisariat wodny
Starostwo Powiatowe i Komenda Wojewódzka Policji podjęli decyzję o utworzeniu komisariatu wodnego nad Zalewem Sulejowskim. Powiat przekazał już na ten cel 1,5 hektarową działkę w Barkowicach Mokrych.
Nowy radiowóz dla komisariatu policji w Wolborzu
Funkcjonariusze komisariatu policji w Wolborzu otrzymali nowy samochód. Nieoznakowaną kię współfinansowały samorządy trzech gmin: Czarnocina, Moszczenicy i Wolborza.
Posterunki wracają do małych miejscowości
Kilka dni temu informowaliśmy, że posterunek (może nawet komisariat) policji powróci do Woli Krzysztoporskiej. Już wrócił do miejscowości Drzewica w powiecie opoczyńskim.
Posterunek wróci do Woli Krzysztoporskiej
Wszystko wskazuje na to, że do Woli Krzysztoporskiej wróci policyjny posterunek, a może nawet komisariat. Rada Gminy zgodziła się na przekazanie Skarbowi Państwa działek, na których stanie nowy budynek policji. Prace rozpoczną się prawdopodobnie w przyszłym roku.
Policja wodna już gotowa do akcji
Od 1 czerwca piotrkowscy policjanci rozpoczynają służbę na wodach Zalewu Sulejowskiego. Wypoczywających nad wodą będzie strzec czterech funkcjonariuszy z Komisariatu Wodnego w Bronisławowie.
Bezpieczeństwa w gminach Grabica i Wola Krzysztoporska strzegą policjanci stacjonujący w komisariacie w Grabicy, wójt gminy Wola Krzysztoporska, Roman Drozdek, usilnie zabiega jednak o to, żeby posterunek został przeniesiony do Woli. Podkreśla, że to właśnie na terenie jego gminy dochodzi do większej liczby przestępstw. Wójt gminy Grabica Krzysztof Kuliński, takiemu rozwiązaniu jest oczywiście przeciwny.
Wolborscy policjanci wyszli na ulice
Od końca maja nowym komendantem komisariatu policji w Wolborzu jest podinspektor Michał Radziński. Co zmieniło się w czasie jego szefowania?
Zmiany w terenowych komisariatach
O niedoborach w obsadzie terenowych komisariatów znajdujących się na terenie powiatu piotrkowskiego informowaliśmy już nieraz. Nowy komendant piotrkowskiej policji mł. insp. Dariusz Walichnowski zdaje sobie sprawę z powagi problemu i zamierza temu przeciwdziałać.
 Rozprzy chronić nie będziemy!
Policjanci z Gorzkowic od 1 stycznia 2013 roku mają strzec i chronić również terenu gminy Rozprza. Co na to Gorzkowice? Wójt gminy zdecydowanie nie zgadza się na zmiany i pyta komendanta, czy ten ma zamiar zwiększyć liczbę etatów w komisariacie. Czy policjanci z Gorzkowic będą w stanie obsłużyć aż 4 gminy?
Region: W Woli nie będzie komisariatu?
Wszystko na to wskazuje. - Planowane przeniesienie spowodowane jest warunkami lokalowymi – mówi policja. – Jesteśmy zaskoczeni tą wiadomością. Oficjalnie nikt nas o tym nie informował – mówią przedstawiciele Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat