Artykuły do tagu: Komiks

Będą rysować postacie komiksowe inspirowane historią Piotrkowa
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na otwarte plenerowe warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży „Bohater z Piotrkowa”.
Warsztaty z tworzenia komiksu
Miłośników komiksów czeka nie lada gratka. Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na warsztaty z tworzenia historii rysunkowych. Zajęcia poprowadzi rysownik i ilustrator Szymon Teluk.
Malarstwo w komiksie. ODA zaprasza na wystawę
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy Daniela Bauma „Realizm w malarstwie. Malarstwo w komiksie”. Wernisaż 4 września o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8. Wystawa odbędzie się w ramach 26. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier, będzie czynna do 27 września.
Komiks i ilustracja. Wernisaż w czwartek
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę „Trust/Kołodziejczak – Komiks i Ilustracja”. Wernisaż już w najbliższy czwartek, 23 październik o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wystawa będzie czynna do 23 listopada.
29.08.2014 06:07
W Rynku czytali komiksy
Ośrodek Działań Artystycznych oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprosili na Międzynarodowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów. Czytanie rozpoczęło się wczoraj o godz. 16.00.
Międzynarodowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów
Ośrodek Działań Artystycznych oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zapraszają na Międzynarodowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów.
Komenda Miejska Policji w Piotrkowie informuje, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Warszawie organizuje konkurs skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Konkurs przeprowadzony zostanie przez Zespół do Spraw Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi w Departamencie Polityki Migracyjnej w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych z siedzibą w Warszawie.
Historia polskiego komiksu w ODA
"Komiks polski 1948 – 1989" - to tytuł wystawy, której wernisaż odbył się w piątek (20 września) w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wystawa potrwa do 6 października. Kuratorem wystawy jest Wojtek Łowicki.
Historia polskiego komiksu w ODA
"Komiks polski 1948 – 1989" - to tytuł wystawy, której wernisaż odbędzie się 20 września o godzinie 18.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wystawa potrwa do 6 października. Kuratorem wystawy jest Wojtek Łowicki.
Czytali komiksy w Rynku Trybunalskim
W środę (28 sierpnia) Rynek Trybunalski zgromadził miłośników komiksu (i czytania w ogóle). W samo południe rozpoczęły się tam obchody Światowego Dnia Czytania Komiksów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat