Artykuły do tagu: Komendant

Porozmawiaj z szefem piotrkowskiej policji
Porozmawiaj z szefem piotrkowskiej policji za pośrednictwem portalu ePiotrkow.pl.
Wolborscy policjanci wyszli na ulice
Od końca maja nowym komendantem komisariatu policji w Wolborzu jest podinspektor Michał Radziński. Co zmieniło się w czasie jego szefowania?
Walichnowski mianowany na nowego komendanta
Mł. insp. Dariusz Walichnowski odwołany z pełniącego obowiązki i powołany na komendanta miejskiego policji w Piotrkowie.
Zmiany w terenowych komisariatach
O niedoborach w obsadzie terenowych komisariatów znajdujących się na terenie powiatu piotrkowskiego informowaliśmy już nieraz. Nowy komendant piotrkowskiej policji mł. insp. Dariusz Walichnowski zdaje sobie sprawę z powagi problemu i zamierza temu przeciwdziałać.
Nowy szeryf lubi głęboką wodę
Kilka dni temu na jednym z piotrkowskich skwerów spotkała się grupa ludzi. Pili alkohol, zachowywali się coraz bardziej agresywnie, zaczepiali przechodniów. Dlaczego nikt nie zareagował? Dlaczego nikt nie zadzwonił na policję? Może wtedy nie doszłoby do gwałtu na jednej z uczestniczek libacji.
Policjanci na rowerach w parkach i nad wodą
W Piotrkowie i powiecie piotrkowskim będzie więcej patroli pieszych, a w miejscach aktywnego wypoczynku pojawią się policjanci na rowerach – między innymi takie zmiany zapowiada mł. insp. Dariusz Walichnowski, nowy komendant piotrkowskiej policji.
Nowy komendant policji w Piotrkowie
- Chcemy być jeszcze bliżej mieszkańców - mówi mł. insp. Dariusz Walichnowski, nowy szef piotrkowskiej policji, który był gościem w ostatnim programie "O tym się mówi".
Zastępca ze Zgierza komendantem w Piotrkowie
Podinspektor Dariusz Walichnowski - zastępca komendanta powiatowego policji w Zgierzu od poniedziałku pełni obowiązki szefa piotrkowskiej policji.
Kto zostanie komendantem?
Nowego szefa piotrkowskiej policji poznamy w najbliższy poniedziałek.
Będzie kolejny komendant policji w Piotrkowie
Piotrków będzie miał nowego komendanta policji. Inspektor Renata Kasprzyk-Papierniak od 22 lipca przejmie obowiązki zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat