Artykuły do tagu: Komendant

Nowy komendant policji w Piotrkowie
- Chcemy być jeszcze bliżej mieszkańców - mówi mł. insp. Dariusz Walichnowski, nowy szef piotrkowskiej policji, który był gościem w ostatnim programie "O tym się mówi".
Zastępca ze Zgierza komendantem w Piotrkowie
Podinspektor Dariusz Walichnowski - zastępca komendanta powiatowego policji w Zgierzu od poniedziałku pełni obowiązki szefa piotrkowskiej policji.
Kto zostanie komendantem?
Nowego szefa piotrkowskiej policji poznamy w najbliższy poniedziałek.
Będzie kolejny komendant policji w Piotrkowie
Piotrków będzie miał nowego komendanta policji. Inspektor Renata Kasprzyk-Papierniak od 22 lipca przejmie obowiązki zastępcy komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi.
Zmiana komendanta również w Bełchatowie
8 maja 2013 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Bełchatowie nastąpiła zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie. W związku z mianowaniem insp. Renaty Kasprzyk-Papierniak na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim, na mocy rozkazu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, nowym szefem bełchatowskich funkcjonariuszy został mł. insp. Sławomir Barasiński, dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bełchatowie.
Nowy szef policji już w komendzie
Inspektor Renata Kasprzyk-Papierniak 8 maja punktualnie o 11.00 oficjalnie przejęła dowodzenie w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.
Region: Zastępca został komendantem
Kolejnym Komendantem Powiatowym Policji w Bełchatowie będzie mł. insp. dr Sławomir Barasiński, dotychczasowy I Zastępca bełchatowskiego Komendanta Powiatowego Policji.
Nowy komendant policji już wybrany
Zapadła już oficjalna decyzja. Inspektor Renata Kasprzyk-Papierniak została nowym komendantem Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.
Kto zostanie komendatem w Piotrkowie?
Siedmiu kandydatów ubiega się o fotel komendanta komendy miejskiej Policji w Piotrkowie.
Siedmiu policjantów chce zostać komendantem
Siedmiu kandydatów ubiega się o stanowisko komendanta miejskiego policji w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat