Artykuły do tagu: Komendant

Nowy komendant policji w Piotrkowie. Jakie priorytety?
Wróciłem do domu - mówił na antenie Strefy FM insp. Dariusz Partyka, który od początku roku pełni funkcję komendanta piotrkowskiej policji. Jakie sprawy uważa za priorytetowe dla bezpieczeństwa na terenie miasta i powiatu?
Policja w Piotrkowie ma nowego komendanta. Znowu...
Dotychczasowego komendanta piotrkowskiej jednostki insp. Piotra Nowickiego, który obejmie KPP w Radomsku, zastąpił insp. Dariusz Partyka, który do 31 grudnia ubiegłego roku był komendantem KPP w Wieruszowie. Zaprzysiężenie nowego komendanta miejskiego odbyło się w poniedziałek w siedzibie KMP w Piotrkowie Trybunalskim.
Nowy komendant w
Gośćmi "Porannej strefy pytań" na antenie Strefy FM byli w czwartek komendant miejski Policji w Piotrkowie mł. insp. Piotr Nowicki oraz oficer prasowy KMP mł. asp. Ilona Sidorko.
Nowy komendant wojewódzki policji
Na stanowisko komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi powołano w środę inspektora Andrzeja Łapińskiego, dotychczasowego komendanta miejskiego policji w Białymstoku.
Bełchatów ma nowego komendanta policji
Młodszy inspektor Karol Mielczarek został komendantem powiatowym Policji w Bełchatowie, a jego zastępcą młodszy inspektor Tomasz Jędrzejczyk.
Jest nowy wiceszef piotrkowskiej komendy policji
Od poniedziałku 16 czerwca obowiązki zastępcy komendanta policji w Piotrkowie pełni młodszy inspektor Dariusz Partyka, dotychczas komendant VIII komisariatu policji w Łodzi.
Wiceszef piotrkowskiej komendy odwołany
Podinspektor Bogdan Kujawski nie jest już zastępcą komendanta miejskiego policji w Piotrkowie. Komendant wojewódzki utracił zaufanie do wiceszefa piotrkowskiej jednostki i odwołał go z pełnienia tej funkcji.
Za mało pieszych patroli policji?
- Dlaczego tak mało jest patroli pieszych po mieście nawet wieczorami w rejonach Rynku lub tych uliczek, na których wieczorami jest niebezpiecznie? - pyta komendanta policji jeden z użytkowników naszego portalu.
Internauci pytają - komendant odpowiada
Czy powstanie komisariat policji w Rozprzy? Dlaczego zniknęły bariery ochronne przy Wojska Polskiego? Jakimi ulicami chodzą piesze patrole? - między innymi na takie pytania użytkowników naszego portalu odpowiedział już komendant piotrkowskiej policji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat