Artykuły do tagu: Komendant

Wiceszef piotrkowskiej komendy odwołany
Podinspektor Bogdan Kujawski nie jest już zastępcą komendanta miejskiego policji w Piotrkowie. Komendant wojewódzki utracił zaufanie do wiceszefa piotrkowskiej jednostki i odwołał go z pełnienia tej funkcji.
Za mało pieszych patroli policji?
- Dlaczego tak mało jest patroli pieszych po mieście nawet wieczorami w rejonach Rynku lub tych uliczek, na których wieczorami jest niebezpiecznie? - pyta komendanta policji jeden z użytkowników naszego portalu.
Internauci pytają - komendant odpowiada
Czy powstanie komisariat policji w Rozprzy? Dlaczego zniknęły bariery ochronne przy Wojska Polskiego? Jakimi ulicami chodzą piesze patrole? - między innymi na takie pytania użytkowników naszego portalu odpowiedział już komendant piotrkowskiej policji.
Porozmawiaj z szefem piotrkowskiej policji
Porozmawiaj z szefem piotrkowskiej policji za pośrednictwem portalu ePiotrkow.pl.
Wolborscy policjanci wyszli na ulice
Od końca maja nowym komendantem komisariatu policji w Wolborzu jest podinspektor Michał Radziński. Co zmieniło się w czasie jego szefowania?
Walichnowski mianowany na nowego komendanta
Mł. insp. Dariusz Walichnowski odwołany z pełniącego obowiązki i powołany na komendanta miejskiego policji w Piotrkowie.
Zmiany w terenowych komisariatach
O niedoborach w obsadzie terenowych komisariatów znajdujących się na terenie powiatu piotrkowskiego informowaliśmy już nieraz. Nowy komendant piotrkowskiej policji mł. insp. Dariusz Walichnowski zdaje sobie sprawę z powagi problemu i zamierza temu przeciwdziałać.
Nowy szeryf lubi głęboką wodę
Kilka dni temu na jednym z piotrkowskich skwerów spotkała się grupa ludzi. Pili alkohol, zachowywali się coraz bardziej agresywnie, zaczepiali przechodniów. Dlaczego nikt nie zareagował? Dlaczego nikt nie zadzwonił na policję? Może wtedy nie doszłoby do gwałtu na jednej z uczestniczek libacji.
Policjanci na rowerach w parkach i nad wodą
W Piotrkowie i powiecie piotrkowskim będzie więcej patroli pieszych, a w miejscach aktywnego wypoczynku pojawią się policjanci na rowerach – między innymi takie zmiany zapowiada mł. insp. Dariusz Walichnowski, nowy komendant piotrkowskiej policji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat