Artykuły do tagu: Koluszki

Zatrzymywali do kontroli drogowej, bo... bawili się w policjantów
Policjanci zatrzymali do kontroli BMW, którym poruszało się trzech młodych mężczyzn. Samochód wyposażony był w atrybuty sugerujące, że jest to nieoznakowany radiowóz policyjny. Okazało się, że zatrzymani, podszywając się pod policjantów, przeprowadzili fikcyjną kontrolę drogową.
Zginął pod kołami TIR-a
23 lipca 2015 r o godzinie 18:15 na drodze wojewódzkiej nr 715 w miejscowości Ujazd doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć na miejscu poniósł 58-letni mieszkaniec Koluszek.
Po wypadku linia kolejowa Tomaszów – Koluszki nadal nieprzejezdna
Nadal nieprzejezdna jest linia kolejowa pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim a Koluszkami. Wszystko przez pociąg towarowy, który wykoleił się w miniony weekend. Z torów wypadło wtedy 13 wagonów.
PKP: Skróci się czas podróży na trasie Koluszki - Częstochowa
Rewitalizacja linii kolejowej nr 1 Warszawa - Katowice na odcinku Koluszki - Częstochowa oznacza, że podróż na tej trasie będzie krótsza o około 30 minut.
Będzie szybciej - wystartowała modernizacja linii kolejowej nr 1
Rozpoczęła się rewitalizacja linii kolejowej nr 1 na trasie Częstochowa - Koluszki. Prace trwają między innymi w okolicach Radomska. Na koniec 2014 roku z Koluszek do Częstochowy pociągi pojadą 120 km/h – zapowiada PKP PLK.
Dzisiaj rano w Głuchowie na krajowej „jedynce” 83-letni mieszkaniec Gdyni kierując oplem corsą i wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia bocznego z Fiatem Ducato.
Dyżurnemu komendy w Koluszkach zgłoszono telefonicznie awanturę domową w gminie Andrespol. Skierowany na miejsce policyjny patrol ustalił, że 29-letnia mieszkanka Namysłowa pokłóciła się ze swoim chłopakiem, który nakazał jej opuścić dom.
 Region: Strajk pracowników kolei na torach
Ponad dwustu pracowników kolei przed 11.00 wyszło na tory i zablokowało dojazd do Koluszek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat