Artykuły do tagu: Kolory

Festiwal
W niedzielę (2 sierpnia) na piotrkowskich melomanów czeka prawdziwa gratka, czyli koncert w ramach 21. Wędrownego Festiwalu "Kolory Polski" organizowanego przez Filharmonię Łódzką. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej przy ul. Pijarskiej 4. Poniżej galeria zdjęć z koncerty inaugurującego tegoroczny festiwal.
Kolory Polski w Wolborzu. Motion Trio na scenie
W Wolborzu wystąpił zespół akordeonistów Motion Trio. Muzycy zagrali już w 40 krajach świata na niemal wszystkich kontynentach, w tym w największych salach koncertowych.
Kolory Polski znów w Wolborzu
Do Wolborza zawita jeden z najważniejszych festiwali organizowanych na terenie województwa łódzkiego. Kolory Polski organizowane są przez Filharmonię Łódzką. Koncert plenerowy odbędzie się w sobotę 24 sierpnia, w parku na tyłach Pałacu Biskupów Kujawskich przy ul. Frycza Modrzewskiego 107. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.
Uczniowie SP nr 2 chcą pomóc dzieciom w Afryce
Uczniowie piotrkowskiej Szkoły Podstawowej nr 2 aktywnie włączyli się w akcję UNICEF-u, której celem jest pomoc dzieciom w Afryce, a dokładnie wsparcie zakupu szczepionek dla najmłodszych mieszkańców Czarnego Lądu. Z tej okazji uczniowie uszyli kolorowe lalki szmacianki i zorganizowali kiermasz. Cały dochód ze sprzedaży lalek chcą przekazać na pomoc swoim afrykańskim rówieśnikom.
Oklaskami na stojąco dziękowała publiczność zespołowi Caravana Banda, który wystąpił w Wolborzu z Filharmonią Łódzką.
Kolory Polski w sobotę Wolborzu
Kolejny raz zawita do Wolborza wyjątkowe na skalę kraju, wydarzenie muzyczne. Kolory Polski Filharmonii Łódzkiej zagrają już w najbliższą sobotę 18 sierpnia, o 18:00.
Eksplozja Kolorów w Piotrkowie
Park im. Jana Pawła II w Piotrkowie mienił się wszystkimi barwami tęczy. To za sprawą najbardziej kolorowej imprezy w mieście będącej częścią obchodów Urodzin Ulicy Słowackiego.
Tłumy na koncercie w Kolegiacie
Dwa bisy i owacje na stojąco - tak zakończył się koncert Jacaras w wolborskiej Kolegiacie w ramach 18. wędrownego festiwalu Kolory Polski Filharmonii Łódzkiej.
Kolory Polski w niedzielę w Wolborzu
Wędrowny Festiwal Kolory Polski organizowany przez Filharmonię Łódzką zawita w niedzielę do Wolborza. Koncert odbędzię się pod patronatem Burmistrza Wolborza.
W poniedziałek (1 czerwca) w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie odbył się koncert pn. "Gra w kolory", zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Na przybyłych czekały występy grupy wokalno-tanecznej "Presto" oraz zespołu "Przygoda p.l.".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat