Artykuły do tagu: Kolejki

Długie kolejki do Wydziału Komunikacji. Starostwo wydłuża godziny pracy
Wydziały komunikacji, w tym także ten w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie, od kilku tygodni przeżywają prawdziwe oblężenie. Codziennie do powiatowego urzędu przychodzi blisko 250 osób, które chcą zgłosić fakt zbycia lub nabycia pojazdu.
Znikną kolejki do lekarzy specjalistów?
Narodowy Fundusz Zdrowia dokonał zmiany w terminach zgłaszania kolejek do specjalistów. Placówki medyczne muszą codziennie maksymalnie do godziny 10.00 przesyłać raporty, które mają zawierać czas oczekiwania na wizytę i jej pierwszy wolny termin. Wszystko po to, aby pacjent nie czekał już tak długo w kolejkach.
Chcą skrócić kolejki do lekarzy
Od 18 listopada pracownicy łódzkiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia przypominają pacjentom o zbliżającym się terminie wizyty u lekarza specjalisty, wysyłając do niego SMS. W wiadomości znajduje się m.in. numer telefonu poradni specjalistycznej, by, w razie potrzeby, odwołać wizytę. Wiele osób tego nie robi, co jest jedną z przyczyn długich kolejek.
Zmiana numeru infolinii kolejkowej NFZ
Zmieni się numer infolinii kolejkowej Łódzkiego NFZ. Nowy numer to 800 007 725, będzie obowiązywał od 27 kwietnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat