Artykuły do tagu: Kolędy

07.01.2017 08:39
Gorący wieczór kolęd
W święto Trzech Króli piotrkowianie spotkali się w Miejskim Ośrodku Kultury, by wspólnie z chórem Metanoia śpiewać kolędy.
Śpiewali kolędy i pastorałki
W Kościele Akademickim Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej z koncertem kolęd i pastorałek w czwartek wystąpili: Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim przygotowany przez Macieja Salskiego oraz Szkolna Orkiestra Smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia pod dyrekcją Ewy Izydorczyk-Grzelak.
Wkrótce finał  XVI Konkursu Kolęd i Pastorałek w Szydłowie
Uczestnicy XVI Konkursu Kolęd i Pastorałek w Szydłowie przesłuchania mają już za sobą. Do konkursu zgłosiło się około 300 młodych artystów z powiatów piotrkowskiego i bełchatowskiego oraz z Piotrkowa.
Koncert kolęd i pastorałek w kościele Panien Dominikanek
W czwartek 5 stycznia o godz. 16.00 w Kościele Akademickim Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej z koncertem kolęd i pastorałek wystąpią Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim przygotowany przez Macieja Salskiego oraz Szkolna Orkiestra Smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia pod dyrekcją Ewy Izydorczyk-Grzelak.
Chór gospel zaśpiewa kolędy
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piotrkowa na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie koncert kolęd pod nazwą „Wieczór Jedności”, który obędzie się 6 stycznia 2017 roku o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy al.3 Maja 12 w Piotrkowie.
Schola z Moszczenicy wystąpi u Panien Dominikanek
Ostatniego dnia stycznia w kościele akademickim Panien Dominikanek w Piotrkowie odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Scholi Dziecięco-Młodzieżowej Parafii Podwyższenia św. Krzyża w Moszczenicy. Początek o godz. 18.00.
Szydłów. Śpiewali kolędy i pastorałki [AKTUALIZACJA]
W Gimnazjum im. M. Konopnickiej w Szydłowie odbył się XV Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W eliminacjach uczestniczyli uczniowie z wielu szkół podstawowych i gimnazjów z całego regionu. Koncert laureatów odbędzie się w niedzielę 24 stycznia.
Uczniowie szkoły muzycznej wystąpią u Panien
W najbliższy czwartek (7 stycznia) w kościele akademickim Panien Dominikanek odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Piotrkowie. Szczegóły na plakacie.
Kolędy i pastorałki u Panien
Na koncert kolęd i pastorałek z przesłaniem na Nowy Rok zapraszają Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie oraz kościół akademicki Panien Dominikanek.
6. Wieczór Jedności w Piotrkowie
6 stycznia w Kościele św. Jacka i Doroty zabrzmią kolędy w ramach 6. Wieczoru Jedności.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat