Artykuły do tagu: Koalicja

Koalicja Obywatelska przedstawiła kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego
Działania prospołeczne i kulturalne, propagowanie zdrowego stylu życia i skuteczność w realizacji programu zapowiadają kandydaci do Sejmiku Województwa Łódzkiego KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska. Swoje plany na rozwój województwa przedstawili podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, która odbyła się w Rynku Trybunalskim.
Liderzy Koalicji Obywatelskiej odwiedzili Piotrków
Liderzy Koalicji Obywatelskiej, czyli Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej zaprezentowali w piątek w Piotrkowie swoich kandydatów w zbliżających się wyborach samorządowych.
Przemysław Winiarski: Z moimi kolegami ostatnio dużo mnie dzieli
Z moimi kolegami dużo mnie ostatnio dzieli – powiedział na antenie radia związany z prezydenckim klubem Razem dla Piotrkowa, Przemysław Winiarski. Zaskoczenie było spore, bo do tej pory radny mocno popierał RdP.
Radny Dziemdziora synem marnotrawnym
Zeszłotygodniowy „zamach stanu” w piotrkowskiej Radzie Miasta okazał się burzą w szklance wody.
Radny Ludomir Pencina znów zmienił front
Kilkanaście dni temu prezydencką koalicję w Radzie Miasta Piotrkowa opuścił radny Marek Konieczko. Jego miejsce w drużynie Krzysztofa Chojniaka zajął jednak inny radny. O kuluarach przetasowań w Radzie opowiadał na antenie Strefy FM przewodniczący Marian Błaszczyński.
Marek Konieczko poza koalicją?
Szykują się zmiany w piotrkowskiej Radzie Miasta. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Marek Konieczko nie jest już członkiem prezydenckiego klubu Razem dla Piotrkowa.
Czy prezydent wymieni SLD na PiS?
Rozmowy prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka z posłem PiS Antonim Macierewiczem spowodowały, że pojawiły się pogłoski o zmianach w Radzie Miasta.
Piotrków: Będzie zmiana koalicji?
Czy w piotrkowskiej Radzie Miasta powstanie centroprawicowa koalicja? Z naszych informacji wynika, że prezydent Krzysztof Chojniak rozmawiał z posłem PiS Antonim Macierewiczem m.in. w sprawie połączenia sił.
Poseł Artur Ostrowski zostanie wiceprezydentem Piotrkowa?
Wobec słabnącego poparcia SLD może okazać się, że piotrkowski poseł nie dostanie się do Sejmu w następnej kadencji. Nie wiadomo także czy Lewica w ogóle przekroczy próg wyborczy.
08.12.2014 09:16
Koalicja podpisana
Dziś (8 grudnia) wszystkim radnym oraz mediom przedstawiono dokument pn.: "Deklaracja o współpracy na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego Piotrkowa Trybunalskiego".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat