Artykuły do tagu: Koalicja

Liderzy Koalicji Obywatelskiej odwiedzili Piotrków
Liderzy Koalicji Obywatelskiej, czyli Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej zaprezentowali w piątek w Piotrkowie swoich kandydatów w zbliżających się wyborach samorządowych.
Przemysław Winiarski: Z moimi kolegami ostatnio dużo mnie dzieli
Z moimi kolegami dużo mnie ostatnio dzieli – powiedział na antenie radia związany z prezydenckim klubem Razem dla Piotrkowa, Przemysław Winiarski. Zaskoczenie było spore, bo do tej pory radny mocno popierał RdP.
Radny Dziemdziora synem marnotrawnym
Zeszłotygodniowy „zamach stanu” w piotrkowskiej Radzie Miasta okazał się burzą w szklance wody.
Radny Ludomir Pencina znów zmienił front
Kilkanaście dni temu prezydencką koalicję w Radzie Miasta Piotrkowa opuścił radny Marek Konieczko. Jego miejsce w drużynie Krzysztofa Chojniaka zajął jednak inny radny. O kuluarach przetasowań w Radzie opowiadał na antenie Strefy FM przewodniczący Marian Błaszczyński.
Marek Konieczko poza koalicją?
Szykują się zmiany w piotrkowskiej Radzie Miasta. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Marek Konieczko nie jest już członkiem prezydenckiego klubu Razem dla Piotrkowa.
Czy prezydent wymieni SLD na PiS?
Rozmowy prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka z posłem PiS Antonim Macierewiczem spowodowały, że pojawiły się pogłoski o zmianach w Radzie Miasta.
Piotrków: Będzie zmiana koalicji?
Czy w piotrkowskiej Radzie Miasta powstanie centroprawicowa koalicja? Z naszych informacji wynika, że prezydent Krzysztof Chojniak rozmawiał z posłem PiS Antonim Macierewiczem m.in. w sprawie połączenia sił.
Poseł Artur Ostrowski zostanie wiceprezydentem Piotrkowa?
Wobec słabnącego poparcia SLD może okazać się, że piotrkowski poseł nie dostanie się do Sejmu w następnej kadencji. Nie wiadomo także czy Lewica w ogóle przekroczy próg wyborczy.
08.12.2014 09:16
Koalicja podpisana
Dziś (8 grudnia) wszystkim radnym oraz mediom przedstawiono dokument pn.: "Deklaracja o współpracy na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego Piotrkowa Trybunalskiego".
Będzie trójporozumienie przeciwko prezydentowi?
I po wyborach. Stosunek mandatów w przyszłej Radzie Miasta Piotrkowa przedstawia się następująco: 9:6:4:4. Radni prezydenta Krzysztofa Chojniaka większości nie mają. Kto z kim zawrze więc koalicję?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat