Artykuły do tagu: KlubSejf

Emocjonujące mecze w Trybunał League Piotrków
Kolejna runda piotrkowskiej ligi w Trambamule za nami. Tym razem mecze odbywały się w Ósemka Bilard Dart Pub. Na razie zawodnicy rywalizują w grupach, zwycięzców poznamy we wrześniu.
Amerykański zespół zagra w Piotrkowie
Amerykański zespół Richmond Road Band wystąpi w naszym regionie. Najpierw w Piotrkowie, potem w Tomaszowie Mazowieckim.
Trybunał Cup w Sejfie. Turniej Trambambuły
2 maja w Klubie Sejf w Piotrkowie odbędzie się TRYBUNAŁ CUP czyli Otwarty Turniej Trambambuły. Początek o 19:00.
07 zgłosił się w Piotrkowie
Piątkowy wieczór bez wątpienia należał w klubie „Sejf” do serialu „07 zgłoś się” i odtwórców ról porucznika Borewicza i porucznika Jaszczuka. Bronisław Cieślak i Jerzy Rogalski z trudem mogli przejść przez czekający na nich tłum fanów. Spotkanie z aktorami publiczności umilił koncert piosenek z lat 70. i 80. w wykonaniu zespołu „Dobry Klimat” i pokaz samochodów z okresu PRL-u.
Gwiazdy YouTube w Piotrkowie
To prawdziwe gwiazdy internetu. Ich przeróbki znanych przebojów miały kilkadziesiąt milionów odsłon w serwisie YouTube. W piątek 16 czerwca Chwytaka i DJ-a Wiktora będzie można zobaczyć i posłuchać w piotrkowskim klubie Sejf. Dobra zabawa gwarantowana.
Sejf na razie nie do sforsowania
Klub Sejf Piotrków Trybunalski Słowackiego 66 to jedyny amatorski zespół, który wciąż uczestniczy w piłkarskim Pucharze Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. W tych rozgrywkach rywalizowało jeszcze jeden niezrzeszony zespół Wydział Sędziowski OZPN Piotrków, ale odpadł już w pierwszej rundzie, tymczasem Sejf jest już w trzeciej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat