Artykuły do tagu: Klub

VII edycja KZK Moszczenica 2009
Automobilklub Piotrkowski zaprasza wszystkich zainteresowanych na VII edycję Konkursu Zręczności Kierowców.
Tym razem Konkurs odbędzie się 11 lipca 2009 o godzinie 16 na ulicy Dworcowej na parkingu przy Stadionie Włókniarza w Moszczenicy.
Czy piotrkowianie i mieszkańcy regionu nie będą już mogli popatrzeć na startujące i lądujące samoloty oraz na wyczyny skoczków spadochronowych? Nowe władze Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej ograniczyły wejście na lotnisko dla "ludzi z zewnątrz", stawiając dodatkowe ogrodzenie, ograniczające dostęp do obiektu, na który do tej pory zawsze można było wejść.
Piotrków:
Były kwiaty, niespodzianki, a także...konkurencje sprawnościowe - oczywiście tylko dla Pań. Podczas Dnia Kobiet na parkingu przy Centrum Handlowym Muszkieterowie na piotrkowianki czekało wiele atrakcji. Jedną z nich był konkurs zręczności kierowców, który zorganizował Automobilklub.
Automobilny<b> Dzień Kobiet, czyli...KZK w spódnicy</b>
Konkurs Zręczności Kierowców, konkurs jazdy z instruktorem dla osób bez prawa jazdy, a także quizy z upominkami. To tylko część atrakcji, które piotrkowski Automobilklub przygotował dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet.
Automobilklub: Walentynkowa edycja KZK
Piotrkowski Automobilklub po raz trzeci organizuje Konkurs Zręczności Kierowców, który odbędzie się jutro na placu przy Centrum Handlowym "Muszkieterowie". Z okazji Walentynek przewidziano wiele atrakcji, m.in. dodatkowe konkurencje dla par.
Takimi oto słowami można przedstawić nowy, ambitny projekt Kupimyklub.pl, który w lipcu 2008 roku wystartował w Polsce. Projekt ma na celu zgromadzenie sympatyków piłki nożnej, którzy chcą zostać współwłaścicielami klubu piłkarskiego oraz mieć wpływ na najważniejsze decyzje związane z rozwojem klubu.
Automobilklub: Ostatni sprawdzian zręczności kierowców
Pisk opon, zawrotna prędkość, ostre nawroty – w niedzielny wieczór, Automobilklub Piotrkowski zorganizował ostatni w tym roku Konkurs Zręczności Kierowców. Impreza zgromadziła aż 20 startujących.
Niepewny los piotrkowskiej strefy zrzutu
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej szuka pieniędzy i możliwości, by wyremontować zdewastowane obiekty i rozwinąć działalność szkoleniową dla kandydatów na pilotów. Ściany głównej siedziby są popękane, hangar się sypie, a działający przy AZP hotel odstrasza klientów, których nie brakuje, bo w każdy weekend przyjeżdża z całej Polski nawet stu amatorów skoków spadochronowych.
Zmiany w Aeroklubie Ziemi Piotrkowskiej. Od soboty zarządzany jest przez nowe władze. Przewodniczącym zarządu został Jarosław Cempel wieloletni członek AZP. Nowym wiceprezesem były dyrektor Grzegorz Skomorowski, skarbnikiem Sylwester Łopatowski, a sekretarzem Mateusz Gawdzik.
Piotrkowski Klub Okinawan Goju-ryu Karate Do
Klub jako stowarzyszenie sportowe powstał w 2007 roku z wpisem do ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej i klubów sportowych nieprowadzacych działalności gospodarczej, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego pod nr 10.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat