Artykuły do tagu: Klub

I eliminacja o Puchar Dyrektora WORD
W najbliższą sobotę 10 kwietnia o godzinie 17.00 przy C.H. Muszkieterowie wystartuje I eliminacja o Puchar Dyrektora WORD dla kierowców amatorów, organizowana przez Automobilklub Piotrkowski.
W klubie radnych Prawicy Razem zwykłe roszady, czy też początek walki o miejsca na listach wyborczych?
Rafał Czajka - wiceprzewodniczący Rady Miasta nie jest już szefem Klubu Radnych Prawicy Razem.
Nie odbędą się eliminacje KZK o Puchar Dyrektora WORD
Automobilklub Piotrkowski w sobotę - 20.03.2010r. wspólnie z WORD w Piotrkowie Trybunalskim miał organizować I Eliminację KZK o Puchar Dyrektora WORD. Impreza nie odbędzie się.
Walentynkowe KZK jak OS w Finlandii.
13.02.2010 odbył się Walentynkowy Konkurs Zręczności Kierowców Automobilklubu Piotrkowskiego.
Walentynkowy KZK z Automobilklubem
Automobilklub Piotrkowski w najbliższą sobotę, 13.02.2010 r. organizuje II Edycję Walentynkowego Konkursu Zręczności Kierowców 2010 - czyli znany Piotrkowianom KZK.
Nie przyniosło zmiany prezesa Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze MKS Piotrcovia. Nie przyniosło, gdyż uczestnicy zebrania zdecydowali o przerwaniu spotkania, które kontynuowane będzie w kwietniu. Do tego czasu prezesem klubu pozostanie Bartosz Rol, który z kilku względów nie chce już ubiegać się o tę funkcję w kolejnej kadencji.
„KZK”... - miłośnikom motoryzacji zapewne nie trzeba rozwijać tego skrótu. Niezorientowanym wyjaśniamy, że chodzi o Konkurs Zręczności Kierowców. Na dziesiątą edycję zabaw na czterech kółkach zaprasza piotrkowski automobilklub.
Zapach palonej gumy, duże prędkości, ogromne emocje i wszechobecna adrenalina, która towarzyszyła zarówno uczestnikom, jak i rzeszy zgromadzonych widzów - tak w skrócie można opisać dziewiątą edycję Konkursu Zręczności Kierowców.
Ignacy Goliński, dyrektor Areoklubu Ziemi Piotrkowskiej odchodzi ze stanowiska. Powodem tej rezygnacji jest, według dyrektora, to, jaki stosunek piotrkowianie mają do jego osoby.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat