Artykuły do tagu: Kiper

Sprawa domniemanej korupcji i nadużyć finansowych we władzach klubu piłkarzy ręcznych ekstraklasy Focus Park Kiper okazała się zbyt skomplikowana dla Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie.
Najlepsi odchodzą z Focus Park-Kipera
Wiele wskazuje na to, że to była ostatnia szansa na medal mistrzostw Polski dla drużyny piłkarzy ręcznych Focus Park-Kipera Piotrków. Klub opuszczają najlepsi zawodnicy oraz strategiczny sponsor. Pozostanie walka o utrzymanie w lidze i na sportowej mapie.
Trwa śledztwo w sprawie domniemanej korupcji i przywłaszczania pieniędzy przez władze Focus Park-Kipera, klubu ekstraklasy piłki ręcznej mężczyzn. Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie przyznaje, że pojawiły się nowe wątki, które sprawdza, ale dla dobra śledztwa nie ujawnia szczegółów.
Szczypiorniści Focus Park-Kipera zagrają o piąte miejsce w Polsce. Wczoraj odrobili sześciobramkową stratę z pierwszego spotkania w Lubinie i pokonali na własnym boisku Zagłębie 33:24 (17:11).
W piątek w Lubinie piłkarze ręczni Focus Park Kiper rozpoczęli rywalizację o piąte miejsce w ekstraklasie. Zagłębie wygrało 35:29 (18:13).
Najwyższej porażki w historii klubu na własnym boisku doznali szczypiorniści piotrkowskiego Focus Park-Kipera. W spotkaniu 22. kolejki sezonu zasadniczego piotrkowianie przegrali z mistrzem Polski - Wisłą Płock 22:39 (10:20).
Dwa arcyważne mecze ekstraklasy piłki ręcznej rozegrane zostaną w piotrkowskiej hali Relax w najbliższy weekend.
W przedostatniej kolejce sezonu zasadniczego w ekstraklasie piłkarze ręczni Focus Park Kiper Piotrków zremisowali w Mielcu z tamtejszą Stalą 27:27 (14:14).
09.02.2009 10:07
Przymusowa wyprowadzka?
Czy Piotrcovia i Focus Park Kiper będą zmuszone rozgrywać swoje mecze ligowe poza Piotrkowem? Taki czarny scenariusz jest prawdopodobny, jeżeli miasto nie podejmie szybko decyzji o budowie nowej hali sportowej lub modernizacji hali Relax.
Ktoś chce zniszczyć dorobek naszego klubu
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie przywłaszczenia dopłat rodziców do obozów, które organizował wasz klub, sprzedania meczu i żądania korzyści za transfer zawodnika do zagranicznego klubu. Jak ta sprawa wpływa na sam klub i tych, którzy go wspierają, czyli sponsorów?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat