Artykuły do tagu: Kino

MARATON HALLOWEEN 2020 w kinie Helios
Nocne Maratony Filmowe Helios, jak co roku z okazji Halloween przygotowały prawdziwą ucztę dla wszystkich fanów mocnych wrażeń!
Premiery kinowe na weekend!
Już podczas najbliższego weekendu, na ekranie kina Helios, zagoszczą przedpremierowe pokazy kontynuacji filmowych hitów: „Trolle 2” oraz „Tarapaty 2”. W repertuarze znajdzie się także wyjątkowa premiera – poruszający film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”.
Kino Kobiet zaprasza na
Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet.
Kino na leżakach, Motokino już 23 sierpnia
Już w niedzielę 23 sierpnia o godz. 20.30 zapraszamy na seans kina samochodowego.
Premiery kinowe: Nieobliczalny
Russell Crowe jako psychopata? To kolejna Kolejna ciekawa rola po serialu "Na cały głos", aktora znanego przede wszystkim z Gladiatora Ridley Scott.
Kino na leżakach, Motokino już 2 sierpnia
W niedzielę 2 sierpnia o godz. 21.30 zapraszamy na seans kina samochodowego.
Piotrkowskie kino Helios zaprasza na seanse!
Od 3 lipca kinomaniacy ponownie mogą się cieszyć filmami na dużym ekranie. Kino Helios szykuje nowe atrakcje m.in. seanse prywatne.
Zapraszamy do kina samochodowego na lotnisku w Piotrkowie
Już w ten piątek, sobotę i niedzielę na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim zacznie działać kino samochodowe. Filmy będą wyświetlane na 50-metrowych ekranach led w jakości HD, odbierać dźwięk będzie można przez radio w samochodach widzów.
Krzysztof Zanussi odwiedzi kino Piksel
Pracownicy Kina Piksel, działającego w piotrkowskiej Mediatece 800-lecia, zapraszają na projekcję filmu "Eter" i spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim.
Kino Piksel ma radę programową
Kino Piksel działające w piotrkowskiej Mediatece 800-lecia ma swoją radę programową, jej członkowie działają społecznie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat