Artykuły do tagu: Kierowca

13 stycznia, kilka minut po północy, na Orzeszkowej mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej, kierującego fiatem 126p., 25-letniego mieszkańca Tomaszowa.
W nocy z soboty na niedzielę mundurowi patrolujący miasto na ulicy Lipowej w Bełchatowie, w ciągu drogi krajowej numer 8 zatrzymali do kontroli drogowej skodę fabię.
Zelowscy policjanci w Bujnach Szlacheckich zatrzymali 55-letniego kierowcę autobusu, który znajdując się w stanie nietrzeźwości holował autosanem po drodze publicznej samochód volkswagen golf.
Tomaszowscy policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę,który w brawurowy sposób prowadził samochód marki Volkswagen w miejscowości Niebrów.
„Palił gumy” na parkingu w galerii Focus Mall. Robił to z takim zapamiętaniem, że... włączyły się alarmy przeciwpożarowe. 26-letni mieszkaniec powiatu chciał w ten sposób zaimponować swojej koleżance.
Dzięki monitoringowi piotrkowska policja zatrzymała mężczyznę, który po wypiciu alkoholu wsiadł do samochodu.
W miejscowości Lubiec w gminie Szczerców. Na widok policyjnego radiowozu kierowca volkswagena zjechał na pobocze, wysiadł z samochodu i zaczął przeszukiwać bagażnik pojazdu.
Wczoraj o godz. 18.30 w miejscowości Olszowiec patrol tomaszowskiej „drogówki” zatrzymał do kontroli motorowerzystę.
Wczoraj piotrkowscy policjanci zatrzymali na drogach naszego miasta i powiatu trzech nietrzeźwych kierujących.
Dwie osoby z Łodzi i jedna z Piotrkowa ranne w wypadku w pobliżu Wenecji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat