Artykuły do tagu: Kibole

Widzieliście tych mężczyzn? Policja poszukuje pseudokibiców
Policja próbuje ustalić tożsamości pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Wytypowano i zatrzymano dotąd 10 osób w wieku 20 - 31 lat, to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzynia. Policja poszukuje kolejnych osób.
Policjanci zapobiegli
Co najmniej kilkadziesiąt osób przyjechało w czwartek, 31 maja do Wolborza na mecz 24. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy tamtejszym Szczerbcem, a piotrkowską Polonią. Kibice zespołu z Piotrkowa sympatyzują z Łódzkim Klubem Sportowym, natomiast fani wolborskiej drużyny nie kryją, że kibicują łódzkiemu Widzewowi.
Za ustawkę kiboli zapłacił zastępca
Zastępca łódzkiego komendanta wojewódzkiego policji ds. prewencji insp. Dariusz Walichnowski odwołany ze stanowiska. Ma to związek z ustawką kiboli na A1, do której doszło kilka dni temu.
Pseudokibice zablokowali
W sobotę ok. godz. 17.00 pseudokibice Legii, jadący do Gliwic na mecz z Piastem, zablokowali krajową "jedynkę" w okolicach Radomska. Interweniowała policja.
Grupa kibiców z Radomska terroryzuje fanów piłki nożnej podczas meczów rozgrywanych w klasie okręgowej. Ostatnio pseudokibice nabroili podczas meczu w Mierzynie.
Policja zatrzymała dziewięciu kiboli GKS-u Bełchatów
Grupę dziewięciu kiboli GKS-u Bełchatów w wieku od 16-to do 23 lat zatrzymała tamtejsza policja. Wszyscy podejrzani są o pobicie 33-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło na terenie bełchatowskiej restauracji szybkiej obsługi u zbiegu ulicy Lipowej i Al. Wyszyńskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat