Artykuły do tagu: KawiarniaTeatralna

„Śpiewam Piotrków” z Martą Koszacką
Jimi Hendrix, Bill Withers, Pink Floyd, Amy Winehouse, Lady Gaga, Edyta Bartosiewicz czy Marcelina to tylko niektórzy artyści, których piosenki zaśpiewała bohaterka czwartkowego koncertu z cyklu „Śpiewam Piotrków” Marta Koszacka. Młodej wokalistce akompaniował na gitarze akustycznej Mateusz Żerek. Koncert tradycyjnie odbył się w galerii Kawiarni Teatralnej w Miejskim Ośrodku Kultury.
Muzyczna podróż po świecie z Justyną
Choć cykl koncertów nosi nazwę „Śpiewam Piotrków”, ci którzy w czwartek, 22 lutego przyszli do Miejskiego Ośrodka Kultury na występ Justyny Piesik-Kendry odbyli muzyczną podróż po świecie. Wokalistka, której na fortepianie i klarnecie akompaniował Piotr Grzelak, zaśpiewała, jak to określiła, utwory znane, mniej znane i zupełnie nieznane, wszystkie jednak związane z podróżą. Tytuł jej koncertu brzmiał właśnie „Podróż”.
Dobra informacja dla zwolenników jazzowych klimatów. Kolejne jam session Stowarzyszenia Degress odbędzie się w Kawiarni "Teatralna" w Piotrkowie już w drugi dzień świąt, czyli w sobotę.
Jesień sprzyja klimatom jazzowym i dlatego ten weekend w Piotrkowie upłynie pod znakiem tej muzyki. W dniach 4-5 grudnia w Kawiarni Teatralnej mieszczącej się w MOK-u przy Alei 3-go Maja 12 odbywać się będzie zorganizowany przez Piotrkowskie Stowarzyszenie "Degress" Festiwal GruJazz.
Na piątkowy wieczór muzyczny zapraszają Piotrkowskie Stowarzyszenie Jazzowe "Degress" oraz Kawiarnia Teatralna w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat