Artykuły do tagu: KatarzynaSzyposzyńska

Zanim wyjedziesz do USA...
... dowiedz się wielu ważnych i przydatnych rzeczy o Stanach Zjednoczonych. Takich porad udziela m.in. Katarzyna Szyposzyńska - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego (specjalizacja z zakresu amerykanistyki i mass mediów) oraz Clark University. W poniedziałek swoimi radami dzieliła się z młodzieżą z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie.
My journey with the USA. Spotkanie w American Corner w Łodzi
W siedzibie American Corner w Łodzi (Amerykańskim Centrum Informacyjnym utworzonym dzięki współpracy Ambasady Amerykańskiej w Warszawie i Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego) odbyło się spotkanie dla łódzkich gimnazjalistów "My journey with the USA” prowadzone przez piotrkowiankę - Katarzynę Szyposzyńską - absolwentkę Uniwersytetu Łódzkiego, na którym otrzymała specjalizację z amerykanistyki i mass mediów, oraz Clark University.
Wygrała konkurs i wysłuchała przemówienia Trumpa
Katarzyna Szyposzyńska była jedną z 20 osób, które otrzymały od Ambasady USA w Polsce zaproszenie VIP na przemówienie Donalda Trumpa przy Pomniku Powstania Warszawskiego. Piotrkowianka wzięła udział w konkursie organizowanym na FB przez ambasadę. Tak jak wiele innych osób napisała 5 zdań o tym dlaczego chce wziąć udział w tym wydarzeniu i w czwartek 6 lipca przysłuchiwała się wystąpieniu amerykańskiego prezydenta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat