Artykuły do tagu: Kary

Kolejny Dom Ludowy w gminie wyremontowany
Zakończyła się rozbudowa (i nadbudowa) Domu Ludowego w miejscowości Piekary w gm. Wola Krzysztoporska.
Rozbudują Dom Ludowy w Piekarach
Trwa remont i rozbudowa Domu Ludowego w miejscowości Piekary w gm. Wola Krzysztoporska.
Karykaturzyści rozpoczęli plener
Tradycyjnym już wystrzałem z armaty w samo południe na piotrkowskim Rynku rozpoczął się IV Międzynarodowy Plener Artystów Karykaturzystów. W tegorocznej edycji pleneru bierze udział 13 artystów – z Polski, Czech, Ukrainy i Jakucji. Po zakończeniu działań twórczych w Piotrkowie artyści przeniosą się do Sulejowa.
Karykaturzyści ponownie w Piotrkowie
W poniedziałek 2 maja w Piotrkowie rozpocznie się IV Międzynarodowy Plener Artystów Karykatury. Wszystko zacznie się tradycyjnym armatnim wystrzałem w Rynku Trybunalskim.
Kupujesz przechodzone auto, pilnuj OC
Przy okazji zakupu samochodu używanego zarówno nabywca, jak i sprzedający przejmuje prawa i obowiązki związane z nabyciem i zbyciem pojazdu mechanicznego. Ich niedopełnienie może generować poważne straty finansowe. Na konto UFG wpłynęło w roku ubiegłym z tytułu kar za brak obowiązkowego ubezpieczenie OC ponad 55 mln złotych.
W Rozprzy wzięli się za śmieciarzy
Mimo że od kilku już lat funkcjonuje nowa ustawa śmieciowa, mieszkańcy gminy Rozprza nadal wywożą śmieci do lasu.
Przyjdź na Rynek! Narysują Twoją karykaturę
W poniedziałek rozpoczął się Międzynarodowy Plener Artystów Karykaturzystów. Czołowi artyści karykatury będą gościć w Piotrkowie i regionie do 3 maja.

fot. as
Najpierw będą strzelać, potem rysować
Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się Międzynarodowy Plener Artystów Karykaturzystów. Czołowi artyści karykatury będą gościć w Piotrkowie i regionie do 3 maja.
Jak ubrać gwiazdy na oscarową galę?
Dostać Oscara – jak nasza polska “Ida” – to jedno. Ale jak ubrać się na oscarową galę, to drugie – i czasem ma się wrażenie – nie mniej ważne zadanie. Myślą o tym całe sztaby projektantów mody. Wśród tych odpowiedzialnych za wygląd znalazła się też kiedyś Kalina Paroll (obecnie mieszkanka Piotrkowa), która ubrała scenografkę Ewę Braun na ceremonię odebrania Oscara.
Najlepsi karykaturzyści ponownie w Piotrkowie
Każdy, kto chciałby mieć własną karykaturę, powinien przyjść 28 kwietnia na Rynek Trybunalski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat