Artykuły do tagu: Karta

Restauracja Karuzela Smaków zaprasza na darmowe desery od czwartku 7 listopada!
Już w ten czwartek 7 listopada 2019 listopada Karuzela Smaków zaprasza wszystkich fanów pysznego jedzenia na premierę swojej nowej karty. Z tej okazji przygotowano niespodziankę: do każdego zamówionego dania głównego od czwartku do niedzieli deser degustacyjny gratis!
Amerykanie przypomną sobie o mieszkańcach Rozprzy
Trwa projekt "Rozprzańska Karta 1926 badawczo, filmowo i teatralnie". Pomysł na akcję zrodził się z zainteresowania Polską Deklaracją o Przyjaźni i Podziwie dla Stanów Zjednoczonych – wyjątkową kartką urodzinową, ofiarowaną przez Polaków Stanom Zjednoczonym w 1926 roku, kiedy to Ameryka świętowała 150. rocznicę Deklaracji Niepodległości.
Czym jest karta Paysafecard. Jak można nią płacić?
W dobie płatności elektronicznych klient wydaje się być narażony na niebezpieczeństwo utraty wrażliwych danych. Co prawda banki oraz różnego rodzaju instytucje finansowe dokładają wielkich starań, aby płatności online były w pełni bezpieczne, jednak próby fraudów są coraz częstsze. W jaki sposób bronić się przed atakami cyberprzestępców? Może wystarczy korzystać z odpowiednich usług, takich jak Paysafecard? Zobacz, czym jest karta Paysafecard i jak nią płacić.
Ponad 120 razy użył cudzej karty płatniczej
Ponad 120 razy włamał się na konto bankowe, dokonując transakcji płatniczych przy użyciu przywłaszczonej karty. Zatrzymanemu przez policję 63-latkowi grozi do 3 lat więzienia.
14 razy zapłacił za zakupy znalezioną kartą. Wpadł dopiero po 9 miesiącach
Za zakupy płacił znalezioną kartą płatniczą... 14 razy. 38-letni bełchatowianin włamał się w ten sposób na konto bankowe właściciela karty, odpowie więc przed sądem. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.
W sobotę EKUZ bez kolejki
Najbliższa sobota 1 grudnia to dobra okazja, by przed zagranicznym świątecznym urlopem odebrać EKUZ bez kolejki. Wszystkie siedziby łódzkiego NFZ w sobotę, 1 grudnia pracować będą od godz. 8 do 16.
18- i 17-latek za alkohol i przekąski płacili cudzą kartą
Mieszkanka Radomska zgubiła kartę płatniczą. Kobieta podczas składania zawiadomienia na policji stwierdziła, że kartę i telefon miała w tej samej kieszeni. Kiedy wyjmowała telefon, nie zauważyła, że wypadła karta płatnicza. Następnego dnia z jej konta zniknęło kilkaset złotych. Sprawą zajęli się kryminalni.
Karta przedpłacona, czyli idealny sposób na zarządzanie wydatkami firmowymi
Wydatki firmowe są często trudne do skontrolowania, co sprawia, że niejednokrotnie rozrastają się do zbyt dużych rozmiarów, nadwątlając nasze możliwości finansowe. Dlatego warto je mieć cały czas pod kontrolą, a jednym z najlepszych sposobów na jej utrzymanie jest karta przedpłacona, która w doskonały sposób umożliwia sprawdzanie na bieżąco wydatków na linii pracodawca – pracownik. Tego rodzaju expense management jest coraz bardziej popularny i chętnie używany przez obie zainteresowane strony.
19-latek ukradł kartę płatniczą
Najpierw próbował wypłacić gotówkę z bankomatu, potem 6 razy użył karty, płacąc za drobne zakupy. 19-latek z Tomaszowa odpowie za kradzież i posługiwanie się cudzą kartą.
Mieszkańcy mają problem z zasiłkami
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie zmienił sposób wypłacania świadczeń i zasiłków. Od lutego 2018 roku nie można już wypłacić pieniędzy w kasach przy ulicy Próchnika 34 czy ulicy Sienkiewicza 16. Osoby, które nie posiadają rachunków bankowych, wszystkie świadczenia muszą pobierać w formie tzw. kart przedpłaconych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat