Artykuły do tagu: Karnawał

Wielki Ostatkowy Bal Motocyklowy w Altamirze
Motocykle, rockowa muzyka i świetna zabawa. W ostatni weekend karnawału w Altamirze odbył się Wielki Ostatkowy Bal Motocyklowy.
Konkursy i karnawałowa zabawa na lodowisku
Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów bawiły się w piątek na miejskim lodowisku w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”.
Kolorowo i karnawałowo w Domu Dziecka
Piękne, kolorowe stroje, muzyka i doskonała zabawa - tak w skrócie wyglądał bal karnawałowy, który w czwartek zorganizowano w piotrkowskim Domu Dziecka.
Karnawałowe szaleństwo w Focus Mall
Jaki procent Polaków bawi się podczas karnawału? Jaki taniec jest najpopularniejszy podczas karnawału w Rio de Janeiro? W jakim mieście odbywa się słynny europejski karnawał? Kto znał odpowiedzi na te pytania, wygrywał wspaniałe nagrody. W Piotrkowie karnawałowa sobota w Focus Mall.
Karnawałowa sobota w Focus Mall
Był Focus filmowy, przyszedł czas na Focus karnawałowy. Tym razem galeria zaprasza na szaleństwo w gorących, południowych rytmach.
Dziś tłusty czwartek, który rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. W Polsce wedle tradycji w tym dniu dozwolone jest objadanie się... Oczywiście, przede wszystkim, pączkami.
Karnawał w Przedszkolu im. bł. E. Bojanowskiego
Tygryski, rycerze, aniołki, królewny, pszczółki, czarodziejki (i wiele, wiele innych) – czyli bal przebierańców u przedszkolaków!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat