Artykuły do tagu: Karnawał

Sulejów dla Pokoleń zaprasza na bal karnawałowy
Stowarzyszenie Sulejów dla Pokoleń zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na bal karnawałowy.
Karnawałowa Strauss Gala zawita do Piotrkowa
Na wielbicieli twórczości Johanna Straussa oraz opery i operetki czeka nie lada gratka. Już pod koniec stycznia w Piotrkowie odbędzie się Karnawałowa Strauss Gala. Na scenie MOK-u wystąpią znakomici soliści scen polskich i europejskich.
Timbaila i Sejf zapraszają na Latino Party
Jeśli karnawał, to tylko w gorących rytmach latino, tylko ze szkołą tańca Timbaila i oczywiście tylko w klubie Sejf!
Zapraszają na Koncert Karnawałowy
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego na Koncert Karnawałowy w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej pod batutą Roberta Fijałkowskiego.
Zjedz pączka, bo inaczej zjedzą cię komary!
Dziś tłusty czwartek. Jak podchodzimy do tego dnia? I skąd wzięła się ta tradycja?
W Grabicy przypomnieli dawne święta i tradycje
Koniec karnawału jest okazją do przypomnienia miejscowej tradycji ludowych ostatków. W gminie Grabica tradycję tą pielęgnuje młodzież ze wsi Boryszów, która corocznie w trzynastoosobowym składzie już od wczesnych godzin rannych w barwnych strojach, z turoniem i diabłem na czele odwiedza lokalne domostwa i instytucje.
Karnawałowe szaleństwo w OEA
Zabawy i atrakcje związane z feriami dobiegły do finiszu, podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury kończące się ferie zwieńczyli karnawałowym balem. Tanecznym krokiem w rytm egzotycznej salsy bawili się na niesamowitej i barwnej imprezie.
Już 9 stycznia gratka dla miłośników muzyki. Podczas “Koncertu Karnawałowego” w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie wystąpią: Piotrkowska Orkiestra Kameralna pod kierunkiem Ewy Izydorczyk-Grzelak, Chór Towarzystwa Śpiewaczego im. St. Moniuszki w Radomsku pod dyrekcją Macieja Salskiego oraz soliści Teatru Wielkiego w Łodzi: Olga Moroszek – mezzosopran, Dominik Sutowicz – tenor. Koncert poprowadzi Krzysztof Zygma.
W Insomni zagrali w stylu lat 70., 80. i 90.
"Gorączka piątkowej nocy" - pod takim hasłem odbyła się wczoraj impreza w piotrkowskim klubie Insomnia. Nie zabrakło osób przebranych oraz hitów Lady Pank, Boney M., Dr Albana czy Kultu.
Bujny żegnały karnawał

Jedna z ostatnich pewnie zabaw karnawałowych odbyła się w ubiegłą sobotę w sali OSP w Bujnach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat