Artykuły do tagu: Kanalizacja

Uwaga! Dofinansowanie do kanalizacji tylko do końca sierpnia
Do 31 sierpnia można składać wnioski o dofinansowanie budowy przyłącza do kanalizacji sanitarnej. Program dopłat zakłada, że mieszkańcy poniosą do 50% kosztów.
Smród w całym Piotrkowie
Do Strefy FM dzwonią zniesmaczeni i zdenerwowani słuchacze. Piotrkowianie skarżą się na okrutny zapach unoszący się w całym mieście od samego rana.
Prezydent apeluje: „Przyłączajcie się... ”
Modernizacja piotrkowskiej oczyszczalni ścieków została zakończona, teraz trzeba przekonać mieszkańców, żeby podłączali się do miejskiej kanalizacji sanitarnej, są bowiem tacy, którzy jeszcze tego nie zrobili.
Nadzwyczajne spotkanie radnych w sprawie kanalizacji
Radni Piotrkowa spotkali się w poniedziałek w trybie nadzwyczajnym. Co było aż tak pilne?
Najpóźniej w czerwcu mieszkańcy Bujen będą mogli się podłączać do nowej kanalizacji sanitarnej.
W Piotrkowie ruszyła budowa kanalizacji na osiedlu Pawłowska. Obecnie prace trwają na ulicy Porazińskiej.
Być może jeszcze w tym roku w Lubanowie i Woli Kamockiej w gminie Grabica pojawi się kanalizacja sanitarna.
Chciałbyś korzystać z nowo wybudowanej miejskiej sieci kanalizacyjnej, ale brakuje ci pieniędzy na wykonanie przyłącza? Nie martw się – miasto pokryje część kosztów. Uchwałę w tej sprawie przegłosowali piotrkowscy radni podczas ostatniej sesji Rady Miasta.
Kanalizacja i drogi w tym roku
Początek nowego roku to najlepszy czas na prezentację planów i zadań do wykonania na nadchodzący rok. Jakie są plany budżetowe w gminie Grabica?
Zdecydują, czy chcą kanalizacji
W gminie Wolbórz trwają ustalenia dotyczące budowy kanalizacji w północnej części gminy, a konkretnie w miejscowościach Żywocin, Komorniki, Bogusławice i Dąbrowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat