Artykuły do tagu: Kanalizacja

Nadzwyczajne spotkanie radnych w sprawie kanalizacji
Radni Piotrkowa spotkali się w poniedziałek w trybie nadzwyczajnym. Co było aż tak pilne?
Najpóźniej w czerwcu mieszkańcy Bujen będą mogli się podłączać do nowej kanalizacji sanitarnej.
W Piotrkowie ruszyła budowa kanalizacji na osiedlu Pawłowska. Obecnie prace trwają na ulicy Porazińskiej.
Być może jeszcze w tym roku w Lubanowie i Woli Kamockiej w gminie Grabica pojawi się kanalizacja sanitarna.
Chciałbyś korzystać z nowo wybudowanej miejskiej sieci kanalizacyjnej, ale brakuje ci pieniędzy na wykonanie przyłącza? Nie martw się – miasto pokryje część kosztów. Uchwałę w tej sprawie przegłosowali piotrkowscy radni podczas ostatniej sesji Rady Miasta.
Kanalizacja i drogi w tym roku
Początek nowego roku to najlepszy czas na prezentację planów i zadań do wykonania na nadchodzący rok. Jakie są plany budżetowe w gminie Grabica?
Zdecydują, czy chcą kanalizacji
W gminie Wolbórz trwają ustalenia dotyczące budowy kanalizacji w północnej części gminy, a konkretnie w miejscowościach Żywocin, Komorniki, Bogusławice i Dąbrowa.
Dopłacą ludziom do przyłączy?
To dobra, choć jeszcze niezupełnie pewna wiadomość. Jest szansa, że będzie można taniej przyłączyć się do miejskiej kanalizacji.
Ulica Czarna bez wody pitnej?
Czy mieszkańcy ulicy Czarnej w Piotrkowie są pozbawieni dostaw wody pitnej? Temat wypłynął podczas piątkowej sesji Rady Miasta.
4 mln na kanalizację. Umowa podpisana
Prawie 4 miliony złotych kosztować będzie budowa kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Opoczno. Umowę w tej sprawie podpisali: prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Jacek Pacan, członek zarządu Janina Ziębicka oraz z ramienia wykonawcy prezes Ceramiki Serwis Marek Pietruszewski oraz wiceprezes Stanisław Świątek. Jest to część projektu „Budowa Infrastruktury wodno-ściekowej na terenie Gminy Opoczno".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat