Artykuły do tagu: KalinaParoll

Piotrkowska projektantka wspomina Karla Lagerfelda
Niemiecki projektant Karl Lagerfeld zmarł 19 lutego 2019 roku. Śmierć artysty to wielka strata dla całego świata mody, był inspiracją dla wielu współczesnych kreatorów, m.in. dla projektantki "Mody Polskiej" Kaliny Paroll, dziś mieszkanki Piotrkowa Trybunalskiego.
Jak ubrać się na Wigilię?
Jak ubrać się na kolację wigilijną? Czy należy założyć garnitur lub odświętną sukienkę? A może wystarczą koszula i jeansy? Na ten temat Beata Hołubowicz-Stachaczyk rozmawiała z Kaliną Paroll, piotrkowską projektantką mody.
Jak ubrać gwiazdy na oscarową galę?
Dostać Oscara – jak nasza polska “Ida” – to jedno. Ale jak ubrać się na oscarową galę, to drugie – i czasem ma się wrażenie – nie mniej ważne zadanie. Myślą o tym całe sztaby projektantów mody. Wśród tych odpowiedzialnych za wygląd znalazła się też kiedyś Kalina Paroll (obecnie mieszkanka Piotrkowa), która ubrała scenografkę Ewę Braun na ceremonię odebrania Oscara.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat