Artykuły do tagu: Kalek

Zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Trafił do szpitala
53-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Został zabrany do piotrkowskiego szpitala.
Nielegalnie zasypują odpady komunalne
Nieprzyjemny zapach i ciężarówki wyładowane po brzegi – mieszkańcy miejscowości Podkałek (gmina Sulejów) podejrzewają, że na terenie znajdującego się tam składowiska dochodzi do nielegalnego zasypywania odpadów komunalnych. Sprawę zbadali Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska i samorząd gminy.
23.08.2016 11:07
Błysnęli formą
To był bardzo udany debiut, inaugurujący rozgrywki w piotrkowskiej klasie A LKS Błysk Aleksandrów rozgromił na własnym boisku Polonię Rokiciny aż 9:1 (6:1), aleksandrowski zespół nie był w tym meczu faworytem, ponieważ jeszcze w poprzednim sezonie występował w klasie B.
Dwa wypadki, 8 osób poszkodowanych
7 osób trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło dziś o 4.00 nad ranem na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kostromskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Niektórym ustawa śmieciowa w niczym nie przeszkadza
Już prawie 2 lata minęły od wejścia w życie znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Tymczasem w lasach naszego regionu nadal można oglądać sterty śmieci.
Wieś Kałek protestuje. Wiatraki szkodzą zdrowiu?
Chociaż w gminie Sulejów stoi wiele wiatraków, to dopiero teraz rozpoczęły się protesty. Mieszkańcy wsi Kałek nie chcą, aby w ich miejscowości stanęły dwie elektrownie wiatrowe. Dlaczego? Boją się, że to zaszkodzi ich zdrowiu, poza tym są pewni, że ceny działek w Kałku polecą na łeb na szyję.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat