Artykuły do tagu: Kafar

Stłuczka na drodze Piotrków – Tuszyn
Samochód osobowy i ciężarówka zderzyły się na drodze krajowej nr 12 pomiędzy Piotrkowem a Tuszynem.
Film "Kafarnaum" to kolejna propozycja, przygotowana przez pracowników piotrkowskiego kina Piksel. Seans odbędzie się w czwartek w Mediatece 800-lecia, początek o godzinie 18.00.
We wsi Kafar powstanie stacja bazowa telefonii komórkowej?
To pytanie od jakiegoś czasu nie daje spokoju mieszkańcom gminy Grabica, którzy boją się o swoje zdrowie. Mówią o szkodliwym promieniowaniu elektromagnetycznym, które będzie emitować konstrukcja. Wójt Krzysztof Kuliński wydał negatywną decyzję dla tej inwestycji, jednak czy to wystarczy, by wszystko zablokować?
Siostrzany duet w koncercie „Śpiewam Piotrków”
Po raz pierwszy w ramach koncertu „Śpiewam Piotrków” wystąpił taki duet, duet siostrzany. W czwartek 22 marca na scenie galerii MOK wystąpiły Julia i Zuzanna Kafar. Dziewczęta nie tylko zaśpiewały, ale również zagrały na skrzypcach, a Julia dodatkowo jeszcze na fortepianie i w kwartecie smyczkowym.
Nie żyje 55-letni rowerzysta
55-letni rowerzysta poniósł śmierć na miejscu, po tym jak potrącił go samochód osobowy.
A. Prochoń: Naród krzyczy
- Naród krzyczy: gdzie Samoobrona? Ludzie czekają na tę partię - mówił na antenie Strefy FM nowy przewodniczący tego ugrupowania - Andrzej Prochoń.
Andrzej Prochoń nowym szefem Samoobrony
Lokalny działacz z Kafaru w gminie Grabica został wybrany na przewodniczącego, podczas kongresu partii, który odbył się w weekend w Warszawie.
Lepper nie traci nadziei na sukces w wyborach
Andrzej Lepper, mimo sondaży, które nie dają mu właściwie żadnych szans w wyborach prezydenckich, nie traci nadziei. Dziś w Kafarze (gmina Grabica) zwołał konferencję prasową, na której apelował do swoich kontrkandydatów w wyborach aby przeprowadzić w ostatnich dniach merytoryczne debaty.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat