Artykuły do tagu: Kadra

Które zawodniczki pozostaną w Piotrcovii na następny sezon?
Przez panującą epidemię władze Superligi Kobiet zdecydowały o wcześniejszym zakończeniu sezonu, a klasyfikację według punktacji uzyskanej w meczach rozegranych do 12 marca uznano za końcową. Wraz z zakończeniem rozgrywek rozpoczęły się ruchy kadrowe w klubach. Nie ominą one drużyny Piotrocvii, która po kiepskim sezonie zajęła przedostanie miejsce w tabeli. Klub sukcesywnie informuje o kadrze na nadchodzący sezon w mediach społecznościowych zaczynając od zawodniczek, które pozostaną w Piotrkowie na kolejny rok.
Reprezentantki Polski dwukrotnie zmierzą się ze szczypiornistkami Piotrcovii
Zgrupowanie żeńskiej kadry juniorek w piłce ręcznej (rocznik 2002) odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. Zawodniczki rozegrają dwa sparingi z seniorkami Piotrcovii. Pierwszy mecz odbył się we wtorek, Piotrcovia wygrała go 31:25, drugi mecz kontrolny odbędzie się w środę.
Siatkarki z Sulejowa grały z reprezentacją Polski
Siatkarska reprezentacja kobiet niesłyszących, która w Spale przygotowuje się obecnie do Mistrzostw Europy odwiedziła Sulejów by rozegrać mecz kontrolny z zespołem UKS FUKS. Emocji nie brakowało, a sulejowianki chwilami stawiały bardziej doświadczonym przeciwniczkom twarde warunki.
Mateusz Bernatek nie pojedzie na mistrzostwa świata?!?
Andrzej Supron, prezes Polskiego Związku Zapaśniczego powiedział nam, że zawodnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego został zawieszony na trzy miesiące, ponieważ nie realizuje planu szkoleniowego, ustalonego przez trenera reprezentacji, w związku z tym nie pojedzie na najbliższe mistrzostwa świata, gdzie broniłby wicemistrzostwa globu. Sam zawodnik oraz przedstawiciele piotrkowskiego klubu twierdzą tymczasem, że nic na ten temat nie wiedzą, a do klubu nie wpłynęło żadne pismo w tej sprawie. W niedzielę Mateusz wrócił z obozu treningowego na Węgrzech i na warszawskim lotnisku rozmawiał na ten temat z dziennikarzami.
09.05.2014 09:31
Kadra trenuje w Spale
Siatkarze reprezentacji Polski przebywają aktualnie na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. W internecie można zobaczyć już pierwsze zapowiedzi filmu "Drużyna".
Piotrkowscy badmintoniści w kadrze narodowej
Mateusz Danielak i Karolina Władzińska - piotrkowscy badmintoniści z klubu KKS „Ruch” Piotrków Trybunalski zostali powołani do kadry narodowej juniorów.
Trener Krzysztof Przybylski powołał 18 zawodniczek i 7 rezerwowych kadry narodowej kobiet na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Dzierżoniowie w dniach 2-5 stycznia 2010. Najwięcej zawodniczek, po 4, powołanych zostało z Piotrcovii i Zagłębia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat