Artykuły do tagu: Kacprów

Wola Krzysztoporska z dofinansowaniem na nową drogę
Gmina Wola Krzysztoporska uzyskała dotację na budowę i modernizację drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Kacprowie. Umowa pomiędzy województwem łódzkim a gminą Wola Krzysztoporska podpisana została 23 czerwca 2021 r.
Kostka i chodnik przed Domem Ludowym w Kacprowie
Zakończyły się prace przy utwardzeniu terenu przed Domem Ludowym w Kacprowie. Domknięto także ogrodzenie obiektu.
Wielkanocne warsztaty w Kacprowie
Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kacprowie postanowiły nawiązać do świątecznych tradycji i zorganizowały warsztaty wielkanocne.
04.02.2019 12:25
Do czołowego zdarzenia dwóch pojazdów doszło w poniedziałek ok. 5.30 nad ranem w Kacprowie, w gminie Wola Krzysztoporska. Jak wstępnie ustatlili policjanci kierująca fiatem uno mieszkanka powiatu piotrkowskiego, nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i czołowo zderzyła się z kierującą renault laguną. Obydwie kobiety przewieziono do szpitala.
Dom Ludowy w Kacprowie i budynek Urzędu Gminy już po remoncie
Termomodernizacji doczekały się dwa budynki użyteczności publicznej na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Mowa o Urzędzie Gminy i Domu Ludowym w Kacprowie. Projekt wsparty został środkami z Unii Europejskiej.
25.08.2017 14:48
Potrącony rowerzysta
63-letni rowerzysta trafił do szpitala po tym, jak został potrącony przez samochód ciężarowy.
Trwa termomodernizacja Domu Ludowego w Kacprowie
Dzięki unijnemu dofinansowaniu modernizowane są kolejne obiekty na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Trwają prace w Domu Ludowym w Kacprowie.
Kacprów najlepszy w “halówce”
W ubiegłą niedzielę w sali sportowej Gimnazjum w Woli Krzysztoporskiej zakończono szóstą edycję rozgrywek gminnej ligi halowej piłki nożnej mężczyzn drużyn niezwiązkowych pięcioosobowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat