Artykuły do tagu: Kacper

Trzej Królowie przemaszerowali przez Piotrków [FOTO]
Kilkuset mieszkańców ziemi piotrkowskiej oraz przybyli do miasta goście przemaszerowali ulicą Słowackiego wraz z Orszakiem Trzech Króli. Tradycyjnie przemierzył on drogę z parafii Najświętszego Serca Jezusowego do szopki na podwórzu klasztoru oo. Bernardynów, gdzie mędrcy ze wschodu pokłonili się Świętej Rodzinie.
 Kacper Jonczyk podwójnym wicemistrzem województwa
Pływak UKS Delfin Piotrków Trybunalski wywalczył dwa srebrne medale podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego roczników 2008-2010, które odbyły się w łódzkiej Zatoce Sportu.
Oddali hołd powstańcom styczniowym
22 stycznia 1863 roku wybuchło Powstanie Styczniowe. Z okazji 155 rocznicy przedstawiciele władz Piotrkowa złożyli kwiaty pod pomnikiem powstańców znajdującym się na piotrkowskim cmentarzu.
Kacper Jonczyk podwójnym wicemistrzem województwa
Młody zawodnik UKS Delfin Piotrków Trybunalski, zdobył dwa srebrne medale podczas pływackich Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8 i 9-latków, które odbyły się w łódzkiej Zatoce Sportu.
Wychowankowie UKS Concordia 1909 definitywnie w Ruchu
Wychowankowie piotrkowskiej drużyny 17-letni Krystian Krawczyk i Kacper Świątczak definitywnie zostali wykupieni przez pierwszoligowy Ruch Chorzów.
Wiemy ile na koncie ma prezydent miasta
Na stronie internetowej Urzędu Miasta pojawiły się oświadczenia majątkowe władz Piotrkowa. I tak, prezydent Krzysztof Chojniak wspólnie z małżonką zgromadził około 392 tysiące złotych, to o 34 tysiące więcej niż przed rokiem. W 2015 roku prezydent posiadał na koncie 358 tys.
Wiceprezydent uniewinniony
Wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek został uniewinniony przez sąd apelacyjny od zarzutu pomówienia Krzysztofa Piesika. Sąd apelacyjny co do istoty nie zgodził się z wyrokiem sądu pierwszej instancji.
Czy wiceprezydent Kacperek nie zamierzał znieważać?
Na to pytanie odpowiedzieć będzie musiał Sąd Okręgowy w Piotrkowie, gdzie w IV Wydziale Karnym toczy się proces odwoławczy w sprawie zniesławienia Krzysztofa Piesika. Wczoraj (23 września) pełnomocnicy oskarżenia i obrony wygłosili mowy końcowe.
Wiceprezydent Kacperek skazany
Wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek uznany winnym pomówienia byłego kierownika piotrkowskiej pływalni - Krzysztofa Piesika. 27 listopada w Piotrkowie zapadł w tej sprawie nieprawomocny wyrok sądu.
Kacperek: Ekonomia nie była tutaj decydująca
„Najrozsądniej z punktu widzenia ekonomicznego byłoby zamknąć tę szkołę” - to mocne słowa, które padły niedawno w sprawie IV LO w Piotrkowie. Ani rodzice, ani nauczyciele nie chcą się na to zgodzić. O trudnej sytuacji w piotrkowskiej oświacie mówił w ostatnim programie „O tym się mówi” wiceprezydent miasta Andrzej Kacperek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat