Artykuły do tagu: KNP

Dmuchać czy nie dmuchać? VIDEO
Czy policja może zatrzymać kierowcę do rutynowej kontroli alkomatem? Funkcjonariusze powołują się na art. 129i, punkt 4 kodeksu drogowego (Warunki oraz sposób przeprowadzania badań, o których mowa w ust. 1 i 2, określa ustawa z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi) oraz pismo z Komendy Głównej Policji. Z tymi przepisami nie zgadza się Piotr Najzer, wiceprezes Kongresu Nowej Prawicy, który już dwukrotnie odmówił poddania się kontroli.
Obiecaj, że nie zagłosujesz za podwyżką podatków!
Nietypowa inicjatywa partii Janusza Korwina-Mikkego. Kongres Nowej Prawicy ogłasza Otwarty Nabór Obywatelski. „Korwiniści” stawiają jednak jeden warunek - kandydat na radnego musi podpisać deklarację, że nigdy nie zagłosuje za podniesieniem podatków.
Chcą zlikwidować Straż Miejską. Złożyli projekt
Przedstawiciele Kongresu Nowej Prawicy i Stowarzyszenia Republikanie w Piotrkowie Trybunalskim, z Krzysztofem Kurczyną – kandydatem na prezydenta na czele, złożyli dziś w Urzędzie Miasta projekt uchwałodawczej inicjatywy obywatelskiej w sprawie likwidacji Straży Miejskiej.
Krzysztof Kurczyna kandydatem na prezydenta Piotrkowa
Krzysztof Kurczyna, znany niegdyś piotrkowianom jako twórca prywatnego transportu miejskiego (minibusy), został oficjalnie kandydatem na prezydenta Piotrkowa z ramienia Kongresu Nowej Prawicy. Podczas sobotniego spotkania przedstawił go Janusz Korwin-Mikke, lider ugrupowania.
Czy da się usprawiedliwić uderzenie „z liścia”?
Jeden polityk bije drugiego po twarzy. To koniec pewnej epoki, zdziczenie obyczajów - lamentują jedni. Nie, to nie jest bicie, tylko zwyczajny „liść”, zwany dawniej „policzkiem”, a poza tym to mu się należało - mówią drudzy.
„Oddajmy Piotrków piotrkowianom!”
Stowarzyszenie Republikanie i Kongres Nowej Prawicy w Piotrkowie Trybunalskim zawarli porozumienie. Apelują, by oddać Piotrków piotrkowianom.
Mniej urzędników, więcej żołnierzy! - pikieta KNP w Piotrkowie
Pikietę przeciwko działaniom rządu zorganizowało wczoraj przed biurem poselskim Elżbiety Radziszewskiej piotrkowskie koło Kongresu Nowej Prawicy.
Grzegorz Sowa wywieziony na taczce
Piotrkowski przedsiębiorca Grzegorz Sowa w roli premiera Donalda Tuska.
Janusz Korwin-Mikke w Piotrkowie
23 maja w Piotrkowie Trybunalskim Janusz Korwin-Mikke - prezes Kongresu Nowej Prawicy skrytykował ustawę o ściganiu gwałtu z urzędu, która w ostatnich dniach niemal jednogłośnie przeszła przez Sejm.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat