Artykuły do tagu: KGM

Znamy najlepsze Koła Gospodyń Wiejskich i Miejskich (VIDEO)
Koła rywalizowały ze sobą w pięciu konkurencjach. Trzeba było popisać się umiejętnościami kulinarnymi, artystycznymi, ale też zaprezentować się w kategorii moda, edukacja i bezpieczeństwo na wsi. Spośród 11 kół Grand Prix turnieju zdobyło koło Romanówka-Stefanówka z gminy Rozprza.
Świąteczne warsztaty rękodzielnicze z PKGM
Okres przedświąteczny sprzyja w Piotrkowskim Kole Gospodyń Miejskich wzmożonej kreatywności. Tym razem motywem przewodnim warsztatów będą ozdoby choinkowe w technice freestyle'owej. Będziemy kleić, upinać, szyć, malować. Przećwiczymy już znane techniki, poznamy nowe i jak zwykle będziemy się dobrze bawić :)
Nowy sezon dla Piotrkowskiego Koła Gospodyń Miejskich
Od września Piotrkowskie Koło Gospodyń Miejskich rusza ze zdwojona siłą. Grupa rozrosła się, a w raz z tym przybyło nowych pomysłów na kolejne spotkania i warsztaty.
Zamiast narzekać twórczo spędzają czas. W Piotrkowie powstało Koło Gospodyń Miejskich. Panie spotykają się raz w miesiącu i wspólnie tworzą coś z niczego - mówi Dagmara Roszkowska, pomysłodawczyni projektu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat