Artykuły do tagu: Kąpiel

Kąpielisko Słoneczko: Zjeżdżalnia będzie za rok
OSiR rezygnuje z montowania w tym sezonie zjeżdżalni na kąpielisku Słoneczko.
Tylko dwa kąpieliska zostały zgłoszone w naszym powiecie do użytkowania.
Poduszkowiec "fruwał" po wodzie, WOPR-owcy pokazywali jak ratować tonących, dzieci skakały po dmuchanym zamku i nawet prezydent miasta Krzysztof Chojniak zamoczył nogi. O godz. 10.00 rozpoczęła się impreza inaugurująca lato na "Słoneczku".
Piotrków: Dziś otwarcie
Już dziś będzie można popływać w miejskim kąpielisku "Słoneczko". Otwarcie akwenu uświetni festyn sportowo-rekreacyjny, który rozpocznie się o godz. 10.00.
Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje się do otwarcia sezonu na kąpielisku Słoneczko.
Smardzewice: Zginął ratując swoją córkę
Tragedia w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim. 35-letni mężczyzna utonął po tym, gdy skoczył do wody, aby ratować swoją 6-letnią córkę.
23.06.2008 12:51
Tragicznie zakończył się pierwszy weekend tegorocznych wakacji dla młodego mieszkańca powiatu piotrkowskiego.
Kolejny sezon na kąpielisku
Rozpoczął się kolejny sezon na piotrkowskim kąpielisku "Słoneczko". W dniu otwarcia oreganizatorom szyki jednak pokrzyżowała pogoda, która nie zachęciła potencjalnych plażowiczów do wypoczynku nad wodą.
Już w najbliższą sobotę (21 czerwca) nastąpi oficjalne otwarcie jedynego kąpieliska w Piotrkowie. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji w dniu otwarcia, a także przez cały okres funkcjonowania kąpieliska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat