Artykuły do tagu: Kąpiel

Otwarcie Słoneczka jednak w poniedziałek? [AKTUALIZACJA]
Piotrkowskie kąpielisko Słoneczko zostanie otwarte już za kilka dni. Początkowo oficjalna inauguracja sezonu kąpielowego miała nastąpić w sobotę, ale termin uległ zmianie.
Kąpali się w przeręblu
Grupa morsów z Piotrkowa i regionu zebrała się w sobotni ranek na Słoneczku, aby skorzystać z kąpieli w Zbiorniku Bugaj. Do wody weszło kilkanaście osób.
Prezydent Chojniak o piotrkowskim „Słoneczku”
Nadal nie wiadomo, czy i kiedy piotrkowskie akweny zostaną zagospodarowane. Niedawno w tej sprawie z apelem do prezydenta wystąpili radni Grzegorz Lorek i Krystyna Czechowska. - Na razie nie ma żadnej konkretnej koncepcji dotyczącej tego terenu, a przecież można pozyskać zewnętrzne dofinansowanie na ten cel i przyciągnąć turystów - mówił kilka dni temu Grzegorz Lorek. Na apel radnych odpowiedział w programie O tym się mówi na antenie Strefy FM prezydent Krzysztof Chojniak.
Spędź lato na piotrkowskim Słoneczku!
Na piotrkowskim Słoneczku każdy znajdzie coś dla siebie. Można się tam poopalać, popływać, a także skorzystać z boiska do siatkówki plażowej i zewnętrznej siłowni.
Miejskie kąpielisko Słoneczko otwarte
Piotrkowskie Słoneczko czeka na amatorów wodnych zabaw. Od dziś (27.06) można korzystać z miejskiego kąpieliska.
Jeśli kąpiel, to tylko na Słoneczku
Już w sobotę, 27 czerwca po raz pierwszy w tym sezonie będzie można się popluskać w piotrkowskim Słoneczku.
Skontrolowali kąpieliska w regionie
W sobotę (26 lipca) w godzinach 14.00-20.00 funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadzili akcję w ramach programu "Bezpieczne Wakacje 2014". Policjanci nałożyli 24 mandaty karne, zatrzymali 2 dowody rejestracyjne, w 53 przypadkach zastosowali pouczenie.
Policja apeluje o ostrożność nad wodą!
W sobotę w Pilicy utopił się młody mężczyzna. To już szósta ofiara, która utonęła w wodzie podczas tegorocznych wakacji w województwie łódzkim.
Nie żyje mężczyzna, który topił się w Pilicy
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego finału kąpieli w rzece Pilicy, w wyniku której utonął 26-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego.
Czy Cieszanowice będą kąpieliskiem?
Czy na zbiorniku w Cieszanowicach powstanie kąpielisko?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat