Artykuły do tagu: Kącik

Młody mężczyzna zginął w płonącym aucie
Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Kącik w gminie Drużbice w powiecie bełchatowskim. Około godz. pierwszej w nocy kierowca renault megane na łuku drogi stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Samochód stanął w płomieniach.
Groźne zderzenie dwóch cystern
Na skrzyżowaniu w Kąciku doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch cystern.
Starosta zablokował drogę
Mieszkańcy gminy Drużbice mają dość ruchu tranzytowego drogą powiatową Kącik – Mzurki. Przez dwie godziny blokowali drogę przechodząc przez przejście dla pieszych w Suchcicach. W proteście wsparł ich starosta bełchatowski, który już jakiś czas temu podjął walkę o zniesienie tranzytu na tej drodze.
Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego nie podejmuje żadnych działań, by zakończyć sprawę związaną z drogą powiatową Kącik - Mzurki - powiedział na konferencji prasowej Szczepan Chrzęst - starosta powiatu bełchatowskiego.
Droga Kącik – Mzurki nadal dewastowana przez tiry
- Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego nie podejmuje żadnych działań, by zakończyć sprawę związaną z droga powiatową Kącik - Mzurki - powiedział podczas konferencji prasowej starosta bełchatowski. Kilka lat temu decyzją prezydenta miasta zakazano przejazdu tirów przez Piotrków, przez co ruch tranzytowy pojazdów przez drogę powiatu bełchatowskiego, stał się znacznie większy.
Kolejny etap walki o drogę
- Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego został poproszony o rozwiązanie problemu ruchu pojazdów ciężarowych przez miasto – informuje bełchatowskie Starostwo.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat