Artykuły do tagu: Juwenalia

Urodziny Ulicy Słowackiego z eksplozją kolorów
Festiwal kolorów, sporty uliczne, food trucki i juwenalia to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na pierwsze dni czerwca. W Piotrkowie upłyną one pod szyldem Urodzin Ulicy Słowackiego.
Tak się bawi UJK - Juwenalia w Piotrkowie
Choć w Piotrkowie zostało nam niewielu studentów, oczywiście w porównaniu ze stanem choćby sprzed dekady, jednak ci, którzy zostali chcą się bawić. Piątek był trzecim dniem Juwenaliów, ale właśnie wtedy nastąpiło oficjalne otwarcie święta żaków.
13.05.2016 06:13
Tak się bawią studenci
Piotrkowscy studenci świętują Juwenalia od środy. Tego dnia imprezowanie rozpoczęli w piotrkowskim klubie Sejf. W czwartek grillowali na terenie boiska UJK, zażyli trochę sportu, odbył się też studencki bieg z przeszkodami.
Młodzi przyjaciele, nie sięgajcie po używki! - policja i sanepid apelują do studentów
Piotrkowski sanepid, wraz z policją, wystosował apel do studentów o to, aby podczas tegorocznych Juwenaliów nie zażywali dopalaczy.
Juwenalia w Piotrkowie. Kto wystąpi?
Jakie atrakcje przygotował samorząd studencki piotrkowskiej Filii UJK na tegoroczne Juwenalia?
Studenci świetnie się bawili – juwenalia 2015 zakończone
Ostatni dzień juwenaliów upłynął pod znakiem koncertów i wspólnego biwakowania do późnych godzin nocnych. Gwiazdą tegorocznych juwenaliów był znany youtuber Chwytak. Wystąpiła również piotrkowska grupa Rail, łódzka kapela Royal Spirit, BCZ oraz KaTaKilla.
Studenci dostali klucze do miasta – juwenalia 2015
Barwny korowód studentów zmierzający na boisko sportowe UJK rozpoczął finałowy dzień piotrkowskiej Wiosny Żaków.
Studenci z rąk wiceprezydenta Piotrkowa Trybunalskiego otrzymali symboliczny klucz do bram miasta i rozpoczęli świętowanie.
Juwenalia 2015 już w tym tygodniu
W poniedziałek (11 maja) rozpoczyna się w Piotrkowie Wiosna Żaków 2015. Rozkład imprez i koncertów na plakacie.
Piotrków płynie! - Wiosna Żaków 2014
W czwartek, kilka minut po godzinie 16.00, spod Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie wyruszył korowód studentów, który udał się do Amfiteatru Miejskiego, by oficjalnie rozpocząć Wiosnę Żaków 2014.
Juwenaliowa impreza w Insomni
Choć klucz do bram miasta studenci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie otrzymają dopiero w czwartek (15 maja), już w środę rozpoczęły się juwenaliowe atrakcje. Wieczór studenci spędzili w piotrkowskim klubie Insomnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat